Skip to main content
 

Pişir Yedir Kazan 2. Bölüm Özeti

Pişir Yedir Kazan’ın ikinci gün yarışmacısı Artvinli Nihan Keskin. Yeni tarifler denemeye meraklı olan Nihan yoğurtlu kebap ve tiramisu yapacak.

Pişir Yedir Kazan 2. Bölüm Özeti
Pişir Yedir Kazan 2. Bölüm Özeti

Türkiye’nin dört bir yanından gelen ev hanımlarının en güvendikleri bir yemek ve bir tatlı ile yarıştığı, bir öğün yemeğe 10 bin Tl ödül veren yemek yarışma programı Pişir Yedir Kazan’ın ikinci gün yarışmacısı Artvinli Nihan Keskin.

Yeni tarifler denemeye meraklı olan Nihan yoğurtlu kebap ve tiramisu yapacak. Nihan süresini doğru kullanıp masasına hem ana yemeğini ve tatlısını koyabilmeli hem de sunum ve tat sınavından geçebilmeli.

Pişir Yedir Kazan 1. Hafta Genel Tanıtımı

Pişir Yedir Kazan 1. Hafta Genel Tanıtımı / Fragmanlar

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan Şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı "Pişir, Yedir, Kazan" hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!   Hemen izle

Şef Rafet İnce, Türk Sanat Müziğinin sevilen ismi Safiye Soyman ve yemek sunum uzmanı şef Nastassia Coşkunseven bugün yine evinizi ve mutfağınızı şenlendirecek.

Hem yemek yaparım hem de yarışım diyenlerin programı Pişir Yedir kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.