Skip to main content
 

Pişir Yedir Kazan 12. Bölüm Özeti

Pişir Yedir Kazan’da Karadeniz Ereğlili Burcu İpçi'nin menüsünde Ankara Tava ve Fındıklı Yufka Tatlısı var. Pişir Yedir Kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.

Pişir Yedir Kazan 12. Bölüm Özeti
Pişir Yedir Kazan 12. Bölüm Özeti

Elinin lezzetine ve hızına güvenen hanımların yarıştığı Pişir Yedir Kazan’da lezzet maratonu Karadeniz Ereğlili Burcu İpçi ile devam ediyor. İki çocuk annesi Burcu Hanım 10 bin liralık ödül ile oğlunun sünnet merasimini yapmak istiyor. Burcu Hanımın menüsünde "Ankara Tava" ve "Fındıklı Yufka Tatlısı" var.

Ankara Tava yapmanın püf noktaları, yufka ile yapılan tatlılar için sunum alternatifleri ile zenginleşen Pişir Yedir Kazan’da Pınar Hanımın misafire bakış açısı hangi rakibin hoşuna gitmeyecek?

Pişir Yedir Kazan 3. Hafta Genel Tanıtımı

Pişir Yedir Kazan 3. Hafta Genel Tanıtımı / Fragmanlar

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan Şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı "Pişir, Yedir, Kazan" hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!   Hemen izle

Safiye Soyman, Rafet İnce ve Nastassia Coşkunseven’in eğlenceli yorumları ve verdikleri önemli bilgiler eşliğinde Pişir Yedir Kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.