Skip to main content
 

Pişir Yedir Kazan 11. Bölüm Özeti

Pişir Yedir Kazan’da haftanın ilk günü yarışacak olan isim Balıkesirli Pınar Fatma Tuzcuoğlu. Pınar Hanım, Osmanlı mutfağından Hünkar Beğendi ve Keşkülü Fukara yapacak. Pişir Yedir Kazan 11. Bölüm Pazartesi saat 13:00'de Kanal D'de!

Pişir Yedir Kazan 11. Bölüm Özeti
Pişir Yedir Kazan 11. Bölüm Özeti

Türkiye’nin dört bir yanından gelen, elinin lezzetine ve hızına güvenen hanımların yarıştığı Pişir Yedir Kazan’da yeni hafta başlıyor.

Bir öğün yemeğe 10 bin lira veren yemek yarışma programı Pişir Yedir Kazan’da haftanın ilk günü yarışacak olan isim Balıkesirli Pınar Fatma TUZCUOĞLU. Pınar Hanım Osmanlı mutfağından "Hünkar Beğendi" ve "Keşkülü Fukara" yapacak.

Rafet Şef mutfağa girecek ve Keşkülü Fukaraya ayrı bir lezzet katan hangi önemli püf noktası verecek?

Pişir Yedir Kazan 3. Hafta Genel Tanıtımı

Pişir Yedir Kazan 3. Hafta Genel Tanıtımı / Fragmanlar

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan Şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı "Pişir, Yedir, Kazan" hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!   Hemen izle

Safiye Hanım ise patlıcan közlemenin inceliklerini göstermek için ocağın başına geçecek. Şef Nastassia Hünkar Beğendi için farklı nasıl bir sos hazırlayacak?

10 bin lira ödülü kazanırsa pastacılık kursuna gitmeyi düşünen Pınar Hanım mutfakta hangi önemli hatayı yapacak?

Safiye Soyman, Rafet İnce ve Nastassia Coşkunseven’in jüri koltuğunda oturduğu Pişir Yedir Kazan 11. Bölüm Pazartesi saat 13:00'de Kanal D'de!