Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
4.212 kez izlendi
Hadımköy’de çakarlı bir araç sürücüsü, iddiaya göre kendine yol vermeyen aracın önünü keserek, sürücü Dadaş Aras’ı 5 yerinden bıçakladı.
Hadımköy’de çakarlı bir araç sürücüsü, iddiaya göre kendine yol vermeyen aracın önünü keserek, sürücü Dadaş Aras’ı 5 yerinden bıçakladı.

Olay sırasında yaralanan Dadaş Aras, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına hastaneden bağlanarak yaşananları anlattı.

Yaşadığı dehşeti anlatan Dadaş Aras, ticari aracıyla sol şeritten giderken arkasından çakarlı bir aracın gelerek sirene bastığını söyledi. Aras, sonrasında sağa geçtiğini ama yine de takip edildiğini ifade etti. Aracını sıkıştırdığını söyleyen sürücünün “ Sen niye bana yol vermiyorsun?” dediğini, ardından Aras’ın “Sen kimsin?” sorusuna da “polisim” diyerek cevap verdiğini belirtti. Sürücünün kendisini tehdit ettiğini ileri sürerek, önüne geçtiğini anlattı. Sonrasında kayda başladığını anlatan Dadaş Aras, sürücünün iyice sinirlendiğini ifade etti. Arkasını döndüğü sırada, sırtından bıçak darbesiyle yaralandığını, ardından kalbine yakın bir bölgeye ve bacağına da bıçak darbeleri aldığını belirtti. Vücuduna 5 bıçak darbesi alan talihsiz sürücünün hastanedeki tedavisi sürüyor.