Skip to main content
 
Neler Oluyor Hayatta  başarısı ile söz ettiriyor… 03 Mayıs

Neler Oluyor Hayatta başarısı ile söz ettiriyor…

Kanal D’de hafta içi her gün yayınlanan, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı "Neler Oluyor Hayatta" reyting listelerinin üst sıralarında yer aldı.

Hakan Ural, Adnan Oktar’ın serbest kalma ihtimaline dair  yorumlarını Neler Oluyor Hayatta’da paylaştı! 26 Mart

Hakan Ural, Adnan Oktar’ın serbest kalma ihtimaline dair yorumlarını Neler Oluyor Hayatta’da paylaştı!

Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programının cuma günü ekrana gelen yayınında Adnan Oktar davasında tutuklu bulunan 68 kişinin tahliye edilmesi konuşuldu.

Neler Oluyor Hayatta’nın sunucuları Nur Tuğba Namlı ve Hakan Ural’a Adana'dan anlamlı ödül… 27 Aralık

Neler Oluyor Hayatta’nın sunucuları Nur Tuğba Namlı ve Hakan Ural’a Adana'dan anlamlı ödül…

Kanal D’nin sevilen programı Neler Oluyor Hayatta’nın sunucuları Nur Tuğba Namlı ve Hakan Ural’a Adana'dan anlamlı ödül…

Gündemin nabzı “Neler Oluyor Hayatta”da atıyor! 06 Nisan

Gündemin nabzı “Neler Oluyor Hayatta”da atıyor!

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı programı “Neler Oluyor Hayatta”, hız kesmeden devam ediyor.

İl il kademeli normalleşmede tüm merak edilenler! Sokağa çıkma yasağı kalktı mı? 02 Mart

İl il kademeli normalleşmede tüm merak edilenler! Sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kademeli normalleşme süreciyle ilgili yaptığı açıklamanın ardından vatandaşlar, kısıtlama detaylarını araştırmaya devam ediyor. Yayınlanan risk haritasının ardından, hangi iller risk grubunda, sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak şeklinde sorular merak ediliyor. Peki sokağa çıkma yasağı İstanbul Ankara ve İzmir'de nasıl olacak? Vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri ise hafta sonu kısıtlama ve sokağa çıkma yasaklarında son durum ne? Hayat eve sığar harita görselini araştıran vatandaşlar, sokağa çıkma yasağı olan iller şeklinde araştırılmaya devam ediyor. Herkesin merakla beklediği kısıtlamalar ilgili soru işaretleri ise, okullar ne zaman açılacak, şehirler arası yasak, 65 yaş üstü yasak, hafta sonu yasak var mı, düğünler nasıl olacak ve kafeler ne zaman açılacak?

 Kanal D'nin keyifle izlenen programı "Neler Oluyor Hayatta"ya iki ödül! 03 Şubat

Kanal D'nin keyifle izlenen programı "Neler Oluyor Hayatta"ya iki ödül!

Kanal D’de hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta”ya iki ödül geldi.

Kısıtlamalar sürecek mi? Kısıtlamalar ne zaman bitecek? Kısıtlamalar yararlı oldu mu? 01 Şubat

Kısıtlamalar sürecek mi? Kısıtlamalar ne zaman bitecek? Kısıtlamalar yararlı oldu mu?

Koronavirüs salgınında yeni kısıtlamaların açıklanması ve yeni döneme geçilmesiyle virüsün bulaş riskinin azaltma çalışmaları devam ediyor. Aylardır Türkiye'de vaka sayılarını ve ölüm oranlarını azaltmak için bir çok kısıtlamanın hayatımıza girmesiyle vatandaşların gündelik hayatını da değiştirmesine neden oldu. Koronavirüs salgınıyla mücadelede Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, son durum hakkında bilgiler verdi. Koronavirüs mutasyonu hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı açıklamada Kara, Türkiye'de mutasyon sürecine dair önemli uyarılarda bulundu. İşte koronavirüs mutasyon süreci ve kısıtlamalar hakkında tüm detaylar haberimizde!

WhatsApp gizlilik sözleşmesi ne anlama geliyor? WhatsApp sözleşmesi iptal mi edildi? 11 Ocak

WhatsApp gizlilik sözleşmesi ne anlama geliyor? WhatsApp sözleşmesi iptal mi edildi?

WhatsApp yeni gizlilik sözleşmesiyle tepki çekmenin ardından insanların merak ettiği sorular ise devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programında WhatsApp gizlilik sözleşmesine dair tüm merak edilen detaylar gündeme geldi. Peki WhatsApp, kullanıcılardan ne istiyor? Kullanıcıların, Twitter'da "WhatsAppSiliyoruz" hashtag'i birinci sıraya kadar çıktı ve alternatif uygulamalara yönelmesi ise dikkat çekti. WhatsApp kullanıcılarının araştırdığı bir diğer konu ise WhatsApp sözleşmesi nedir, nasıl iptal edilir ve kabul edilirse ne olur? WhatsApp'ın sözleşmesinden geri adım attığına dair iddiaların ardından kullanıcıların araştırdığı bir diğer konu ise alternatif uygulamalar listesi oldu. Peki, WhatsApp yerine kullanılabilecek alternatif uygulamalar olan; Telegram, BİP, Signal, Viber ve Dedi mesajlaşma uygulamaları nasıl kullanılır, güvenilir mi? sorusu ise araştırılmaya devam ediyor. İşte tüm detaylar burada!

İstanbul'da güvenli yer kalmadı! İşte korkutan tablo! 23 Kasım

İstanbul'da güvenli yer kalmadı! İşte korkutan tablo!

Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın sunduğu “Neler Oluyor hayatta” programında İstanbul için uyarı veren coronavirüs haritası korku yarattı. İstanbul'da vaka sayıları artıyor! İstanbul'da koronavirüs tablosu nasıl? Koronavirüs için İstanbul'da alarm verildi. Vaka sayıları her geçen gün artarken İstanbul'da vaka oranları gündeme geldi. Türkiye'nin megakenti İstanbul'da koronavirüs haritası neredeyse tamamen kırmızı renge büründü ve risk bölgesi olarak görüldü. İstanbul'da ilçe ilçe koronavirüs vakalarının bilgileri paylaşıldı. İşte koronavirüs haritasında İstanbul'un merak edilen durumu!

2021 Milli Piyango büyük ikramiye belli oldu! Büyük ikramiye ne kadar ve neler yapılabilir? 20 Kasım

2021 Milli Piyango büyük ikramiye belli oldu! Büyük ikramiye ne kadar ve neler yapılabilir?

Neler Oluyor Hayatta? programının bu bölümünde 2021 yılına sayılı günlerin kalmasıyla Milli Piyango'nun büyük ikramiyesi gündeme geldi. Herkesin hayalini süslediği büyük ikramiye ne kadar? 2021 Milli Piyango ücretleri belli oldu mu? Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi merakla beklenirken rakamlar açıklandı ve büyük ikramiye 100 milyon TL olarak belirlendi. Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ne kadar? Milli Piyango yılbaşı tam bilet ne kadar? Milli Piyango yılbaşı yarım bilet ne kadar? Milli Piyango yılbaşı çeyrek bilet ücreti ne kadar? Geçen yıl büyük ikramiye ne kadardı? Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 100 milyon TL olarak belirlenmesinin ardından bilet fiyatları ise tam 100 TL, yarım 50 TL ve çeyrek bilet 25 TL olarak belirlendi.

Korkutan deprem uyarısı! Prof. Dr. Ercan, Tekirdağ depremine dikkat çekti! 20 Kasım

Korkutan deprem uyarısı! Prof. Dr. Ercan, Tekirdağ depremine dikkat çekti!

Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'ın Marmara Bölgesi’nde büyük depremin Tekirdağ’da olacağına dikkat çeken açıklamaları herkesi tedirgin etti. Yıllardır Türkiye'nin gündemi İstanbul depremiyken Ercan, asıl büyük depremin Tekirdağ'da olacağını söyledi. Korkutan deprem uyarıları k insanları tedirgin etmeye devam ederken, İstanbul’da beklenen deprem ne zaman olacak? İstanbul'da olması beklenilen deprem kaç şiddetinde olacak? Peki İstanbul'da olması beklenen büyük depremin etkileri nasıl olacak? En son deprem ne zaman oldu? Türkiye'de büyük yaralar açan, 1999 İzmit depreminde kaç kişi ölmüştü?