Skip to main content
 
İstanbul'da güvenli yer kalmadı! İşte korkutan tablo! 23 Kasım

İstanbul'da güvenli yer kalmadı! İşte korkutan tablo!

Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın sunduğu “Neler Oluyor hayatta” programında İstanbul için uyarı veren coronavirüs haritası korku yarattı. İstanbul'da vaka sayıları artıyor! İstanbul'da koronavirüs tablosu nasıl? Koronavirüs için İstanbul'da alarm verildi. Vaka sayıları her geçen gün artarken İstanbul'da vaka oranları gündeme geldi. Türkiye'nin megakenti İstanbul'da koronavirüs haritası neredeyse tamamen kırmızı renge büründü ve risk bölgesi olarak görüldü. İstanbul'da ilçe ilçe koronavirüs vakalarının bilgileri paylaşıldı. İşte koronavirüs haritasında İstanbul'un merak edilen durumu!

2021 Milli Piyango büyük ikramiye belli oldu! Büyük ikramiye ne kadar ve neler yapılabilir? 20 Kasım

2021 Milli Piyango büyük ikramiye belli oldu! Büyük ikramiye ne kadar ve neler yapılabilir?

Neler Oluyor Hayatta? programının bu bölümünde 2021 yılına sayılı günlerin kalmasıyla Milli Piyango'nun büyük ikramiyesi gündeme geldi. Herkesin hayalini süslediği büyük ikramiye ne kadar? 2021 Milli Piyango ücretleri belli oldu mu? Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi merakla beklenirken rakamlar açıklandı ve büyük ikramiye 100 milyon TL olarak belirlendi. Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ne kadar? Milli Piyango yılbaşı tam bilet ne kadar? Milli Piyango yılbaşı yarım bilet ne kadar? Milli Piyango yılbaşı çeyrek bilet ücreti ne kadar? Geçen yıl büyük ikramiye ne kadardı? Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 100 milyon TL olarak belirlenmesinin ardından bilet fiyatları ise tam 100 TL, yarım 50 TL ve çeyrek bilet 25 TL olarak belirlendi.

Korkutan deprem uyarısı! Prof. Dr. Ercan, Tekirdağ depremine dikkat çekti! 20 Kasım

Korkutan deprem uyarısı! Prof. Dr. Ercan, Tekirdağ depremine dikkat çekti!

Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'ın Marmara Bölgesi’nde büyük depremin Tekirdağ’da olacağına dikkat çeken açıklamaları herkesi tedirgin etti. Yıllardır Türkiye'nin gündemi İstanbul depremiyken Ercan, asıl büyük depremin Tekirdağ'da olacağını söyledi. Korkutan deprem uyarıları k insanları tedirgin etmeye devam ederken, İstanbul’da beklenen deprem ne zaman olacak? İstanbul'da olması beklenilen deprem kaç şiddetinde olacak? Peki İstanbul'da olması beklenen büyük depremin etkileri nasıl olacak? En son deprem ne zaman oldu? Türkiye'de büyük yaralar açan, 1999 İzmit depreminde kaç kişi ölmüştü?

"Boşanma kararı aldığımız doğrudur" Sıla ve Hazer Amani'den ortak açıklama! 19 Kasım

"Boşanma kararı aldığımız doğrudur" Sıla ve Hazer Amani'den ortak açıklama!

Hayata dair her şeyi konuşmak için Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programında Sıla ve Hazer Amani'nin yaptığı ortak açıklama gündeme bomba gibi düştü. Şarkıcı Sıla ve eşi Hazer Amani boşanıyor mu? Ayrıldılar iddialarının ardından ilk açıklama geldi. Sıla ve Hazer Amani çiftinden son dakika açıklaması geldi. Ünlü çift boşanıyor!

Hangi ünlülerin Covid-19 testi pozitif çıktı? İşte o isimler! 18 Kasım

Hangi ünlülerin Covid-19 testi pozitif çıktı? İşte o isimler!

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programında Hangi ünlülerin Covid-19 testi pozitif çıktığı gündeme geldi! Peki, Ajda Pekkan koronavirüse mi yakalandı? Süperstar Ajda Pekkan'dan koronavirüs açıklaması! Arda Turan'ın sağlık durumu nasıl? Koronavirüs telefondan bulaşır mı? Koronavirüs tedbirleri nelerdir? İşte koronavirüs testi pozitif çıkan ünlüleri sizin için derledik.

Yazdığı çocuk kitabında müstehcen ifadeler yer almıştı! Musa Dinç tutuklandı! 28 Ağustos

Yazdığı çocuk kitabında müstehcen ifadeler yer almıştı! Musa Dinç tutuklandı!

Yazdığı çocuk kitabında skandal ifadelere yer veren yazar Musa Dinç, Neler Oluyor Hayatta’ya bağlandı. Yazar Musa Dinç, Kanal D’de sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına telefonla bağlanarak kitabıyla ilgili konuştu.

Ekranın En Dinamik İkilisi: Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı 24 Ağustos

Ekranın En Dinamik İkilisi: Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı

“İşin sırrı çalışmak, samimiyet, doğallık…”

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı yeni sezon çekiminde bir araya geldi! 09 Ağustos

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı yeni sezon çekiminde bir araya geldi!

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı sevilen programı “Neler Oluyor Hayatta”, yeni sezona merhaba diyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan önemli açıklamalar! 19 Haziran

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan önemli açıklamalar!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kanal D’de hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan, Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programına konuk oldu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Kanal D’ye konuk oluyor! 18 Haziran

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Kanal D’ye konuk oluyor!

Sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programının 19 Haziran Cuma sabahı konuğu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olacak.

Karantinadan kızını kaçırdığı iddia edilen Mustafa Sofi, Kanal D’ye konuştu! 18 Mart

Karantinadan kızını kaçırdığı iddia edilen Mustafa Sofi, Kanal D’ye konuştu!

Fransa-Paris'ten gelen yolcuların bulunduğu karantina otobüsünden polis ekipleri tarafından indirilen Güzide Sofi'nin KKTC Sivil Havacılık Dairesi Müdürü olan babası Mustafa Sofi, Kanal D’de yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Olur Hayatta?” programına telefonla bağlandı. “Çocuklarım için hiç bir ayrıcalık istemedim” diyen Mustafa Sofi, kızının Türkiye’de karantinada olduğunu açıkladı.

“Neler Oluyor Hayatta?” yeni bölümleriyle hafta içi her sabah Kanal D’de! 02 Şubat

“Neler Oluyor Hayatta?” yeni bölümleriyle hafta içi her sabah Kanal D’de!

Sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın gerçekleştirdiği program “Neler Oluyor Hayatta ?” hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana geliyor.