Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
44.399 kez izlendi
Meryem 8. Bölüm Fragmanı

Meryem 8. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Meryem 8. Bölüm Fragmanı yayında! Oktay, Savaş'ı bir seçim yapmaya zorluyor; Meryem'i büyük bir tehlike bekliyor!   Hemen izle


Meryem 8. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Savaş ile Meryem arasındaki engeller ortadan kalkıyor; Burcu ile Güçlü duygularını birbirlerine açıklıyor!
Meryem 8. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Savaş ile Meryem arasındaki engeller ortadan kalkıyor; Burcu ile Güçlü duygularını birbirlerine açıklıyor!

Sevinç ve bebeğinin ölümüyle sonuçlanan kaza, Savaş ile Meryem'i karşı karşıya getirmişti. Savaş, tüm suçun Meryem taarfından işlendiğini düşünmüş ve onun cezasını çekmesi için kollarını sıvamıştı. Fakat zamanla gerçekleri öğrenmeye başlayan Savaş, Meryem'in başkalarını korduğunu anlamıştı. Meryem'in de kendisi gibi bu kazadan gönül yarasıyla kurtulduğunu gören Savaş, Meryem'e karşı beslediği nefret duygusunu sonlandırmıştı. Meryem de Savaş'ın çektiği acıları anlamış ve kendisini onun yerine koyduğunda büyük acılar çekmişti. İkilinin aralarındaki duvarları yıkması, yeni bir başlangıç yapmalarına sebep olur.

Öte yandan her fırsatta Burcu'ya duygularını açıklamak isteyen Güçlü, yüzleşme fırsatı yakalar. Güçlü, kalbini Burcu'ya açarken, Burcu'nun vereceği cevap onu daha da heyecanlandırır.

Meryem, merakla beklenen yeni bölümüyle 20 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!