Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
68.899 kez izlendi
Meryem 4. Bölüm Fragmanı

Meryem 4. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Meryem 4. Bölüm Fragmanı yayında! Meryem, kendisini kurtaran kişiyi öğreniyor? Polislerin de olaya dahil olmasıyla Meryem-Savaş tarafları bu işe nasıl çözüm bulacak?   Hemen izle


Meryem 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Savaş, Meryem'in sakladığı sırrın peşine düşüyor; Meryem ile Oktay karşı karşıya geliyor!
Meryem 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Savaş, Meryem'in sakladığı sırrın peşine düşüyor; Meryem ile Oktay karşı karşıya geliyor!

Meryem'in sakladığı gerçeği öğrenmeye çalışan Savaş, her fırsatta o geceki kazayı sorgulamaya başlar. Meryem'in sevgilisi Oktay'ı korumaya çalışırken, taşıdığı yükün altında ezilmekten rahatsızdır. Meryem, kafasını kurcalayan soruların cevabını öğrenebilmek için bu kez Oktay'ın karşısına dikilir. Meryem, Oktay'ın neler sakladığını öğrenmek ister.

Öte yandan Güçlü, Meryem ve Oktay arasındaki ilişkinin ne olduğunu araştırmaya başlar. Oktay'ın bu davayı bu kadar önemsemesine anlam veremeyen Güçlü, Meryem ile aralarında bir şeyler olduğunu düşünür. Güçlü, birlikte hareket ettiği Burcu ile de bu düşüncelerini paylaşır. Meryem'in kaza sırasında tek başına olmadığını düşünen Güçlü, olayın detaylarının peşine düşer.

Meryem, heyecan dolu bölümüyle 23 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!