Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
65.156 kez izlendi
Meryem 19. Bölüm Fragmanı

Meryem 19. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Meryem 19. Bölüm Fragmanı yayında! Meryem, uğursuz geceyle ilgili konuşmaya başlıyor! Meryem, tüm gerçeği Savaş'a itiraf edecek mi?   Hemen izle


Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı yayında! İzinsiz başka bir eve girdiği için hapse atılan Savaş, çıkar çıkmaz intikam için Oktay ile hesaplaşıyor!
Meryem 19. Bölüm 2. Fragmanı yayında! İzinsiz başka bir eve girdiği için hapse atılan Savaş, çıkar çıkmaz intikam için Oktay ile hesaplaşıyor!

Meryem ile Savaş'ın yakınlığından rahatsız olan Oktay, onları ayırabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Meryem'i adeta takıntı haline getiren Oktay, bu uğurda gözünü bir kez bile kırpmadan her türlü kötülüğü de yapmaya hazırdır. Savaş, Gülümser ile ilgili gerçekleri Meryem'e, Oktay ve annesinin söylediğini öğrenir. Oktay'ın annesiyle yüzleşmek isteyen Savaş, evine gider ve Oktay ile karşı karşıya gelir. Oktay ise annesinin evine giden Savaş'ı silahla durdurmak ister. 

Savaş'ın izinsiz evlerine girmesi suçlanmasıyla sonlanır. Hapse atılan Savaş, bir an önce kurtulmak ve Oktay'dan intikam almak ister. Hapisten çıkan Savaş, Oktay'ın peşine düşer ve onu öldürmeye kalkışır. Meryem ise Oktay'ın kendilerine engel olmaması için Savaş'ı durdurmaya çalışır. Meryem, Savaş'a engel olmayı başarabilecek midir?

Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle 6 Aralık Çarşamba 20.00'de!