Skip to main content
 

Leke 2. Bölümünde Cem, Murat'la tanışıyor!

Leke, 23 Nisan 2019 salı akşamı yayınlanan 2. Bölümünde Yasemin, işitme engeli kardeşi Murat'la Cem'i tanıştırıyor.

Leke 2. Bölümünde Cem, Murat'la tanışıyor!
Leke 2. Bölümünde Cem, Murat'la tanışıyor!

Leke ilk bölümde neler oldu?

Yasemin, canından çok sevdiği işitme engelli kardeşi Murat'ın ameliyat olursa duyabileceğini öğrenir. Fakat Murat'ın ameliyat masrafları oldukça pahalıdır. Genç kız, hem çalışıp hem okurken hayatta kalabilmek adına zorlu bir mücadele verir. Murat ise ameliyat olabilmesi için gerekli olan bedeli öğrenince yıkılır. Yasemin, tüm bunlar yaşanırken bir organizasyon şirketinde çalışır ve Marine Marine Holding’in lansman yemeğini düzenler. Marine Marine Holding’in Ceo Yardımcısı Mehmet, Yasemin'i gece boyunca takip eder ve organizasyon sonrası genç kızı odasına çağırır.

Yasemin'e zorla sahip olmak isteyen Mehmet, oldukça sarhoştur ve Yasemin kendisini zor kurtarır. Mehmet'in odasında yaşanan gerginlik kısa sürede Marine Marine Holding’in bir diğer Ceo Yardımcısı olan Cem'in kulağına gider. Yaşananları kimsenin duymamasını isteyen genç iş adamı Yasemin'e konuşmaması için para teklifinde bulunur. Genç kız hayatının şokunu yaşarken ev arkadaşı olan Şirin'den gelen telefon ise hayatını tam anlamıyla alt üst eder. 

Leke 2. Bölümünde Cem, Murat'la tanışıyor!

Leke 2. Bölüm

Leke 2. Bölüm / Bölümler

23 Nisan 2019 Salı günü yayınlanan Leke'nin 2. Bölümünde Yasemin, Murat’ın ameliyat parasını kaybediyor.   Hemen izle

Şirin, Yasemin'in teknede olduğunu Serpil'den öğrenir. Karakola gidip Yasemin'i kurtarmak istese de karşısında Meto'yu bulur, başarılı olamaz. Tekne baskını nedeniyle karakolda olan Arda annesi Belkıs'ı arar ama ulaşamaz. Arda'yı karakola kurtarmaya gelen Cem olur. Cem, Arda'yı kurtarsa da iki kardeşin arasındaki buzlar erimez. Arda'nın ağabeyi Cem'e duyduğu öfkesinin arkasında ne vardır?

Leke 2. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Yasemin, Birkan tarafından serbest bırakılır. Ne olduğunu anlayamayan Yasemin, Mert'in ameliyat parasının olduğu çantayı arar. Fakat çanta kayıptır. Öte yandan Cem'in Yasemin'e olan ilgisi gün geçtikçe artmaktadır.   Tüm resimler

Birkan, Yasemin'i nezaretten çıkarır. Yasemin sürpriz bir şekilde serbest kalmıştır fakat içinde Murat'ın ameliyat parası olan çantası kayıptır. Yasemin, ameliyat olacağı için tarifsiz mutluluk yaşayan Murat'a, ameliyat olamayacağını söyleyebilecek midir? Arda artık annesi Belkıs'la yaşamaya başlamıştır. Haberi alan Cem yıkılır. Cem, Arda'nın kararına karşı çıkacak mıdır?

Cem, Yasemin'i tanıdıkça ondan etkilenmeye başlar!

Cem, Yasemin'in yaşadığı bu zorlu süreçte yanında olur. Murat'la tanışan genç adam, küçük çocuğun büyük azmine ve yaşam sevincine hayran kalıyor. Yasemin ise Cem'in destek olmasına oldukça şaşırıyor. Cem, Murat'ın ameliyat olabilmesi için Yasemin'e destek olacak mı?

Cem kendini aşka teslim edecek midir? Leke 2. Bölüm yayınlandıktan sonra 3. Bölüm fragmanı yayınlanacak mı?

Leke 2. Bölümünde Cem, Murat'la tanışıyor!

 

Leke 2. Bölüm Salı saat 19.45'te Kanal D'de!

 

Oyuncular

Burak Sevinç

Burak Sevinç

Cem Yenilmez
Melis Sezen

Melis Sezen

Yasemin Adıvar
Mehmet Bozdoğan

Mehmet Bozdoğan

Birkan Atılgan
Selen Uçer

Selen Uçer

Serpil Zengin
Tuğçe Açıkgöz

Tuğçe Açıkgöz

Şirin Acar
Selahattin Paşalı

Selahattin Paşalı

Arda Yenilmez
Nurinisa Yıldırım

Nurinisa Yıldırım

Ferhan Yenilmez
Tolga Güleç

Tolga Güleç

Mehmet Tuna

Benzer İçerikler