Skip to main content
 
Leke 2. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Leke 2. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Leke 2. Bölüm

Leke 2. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

627.179 kez izlendi
23 Nisan 2019 Salı günü yayınlanan Leke'nin 2. Bölümünde Yasemin, Murat’ın ameliyat parasını kaybediyor.
23 Nisan 2019 Salı günü yayınlanan Leke'nin 2. Bölümünde Yasemin, Murat’ın ameliyat parasını kaybediyor.

Yasemin tekneye yapılan polis baskınında gözaltına alınıyor.Serpil’in çalıştırdığı kızlardan birinin teknede ölmesi Yasemin’in başını belaya sokuyor. Şirin’in ricasıyla tekneye binen genç kızın hayatı alt üst oluyor. Serpil, durumu öğrenir öğrenmez komiser olan kardeşi Birkan’ı arıyor ve Yasemin’in suçsuz olduğunu öğrenen Birkan Yasemin’i serbest bırakıyor. Şirin’in gerçekte ne iş yaptığını öğrenen Yasemin Şirin’i evden kovuyor. 

Yasemin, büyük bir beladan kurtuluyor kurtulmasına ancak Murat’ın ameliyat parasını teknede bıraktığı çantasıyla birlikte kaybediyor. Cem ise Yasemin’den özür dilemek için uğraşıyor. Ancak Yasemin geri adım atmıyor. Murat’a ameliyat parasını kaybettiğini söyleyen genç kız kardeşinin üzüntüsü karşısında yıkılıyor. Arda ise artık annesi Belkıs'la yaşamaya başlar. Haberi alan Cem yıkılır. 

Birkan ve Serpil yaptıkları tehlikeli işler yüzünden birbirlerine düşüyor. Bir diğer taraftan Arda’nın annesiyle görüşmeye başlaması Cem’i oldukça öfkelendiriyor. Diğer taraftan ameliyat olamayacağını öğrenen Murat, yetiştirme yurdunda arkadaşlarıyla kavga edip yurttan kaçıyor. Yasemin ve Cem, her yerde Murat'ı arıyor. Murat'ı bulan Yasemin derin bir nefes alıyor. Cem ise Murat'ın yaşama dair tutunmasından oldukça etkileniyor. Küçük çocuk, ablası ve Cem'le mutlu bir gün geçiriyor. Yasemin ise başına geleceklerden habersiz Birkan'ın kendisini serbest bırakmasıyla olaylarda haklı olduğunun ispatlanmış olduğunu düşünüyor.

Leke yeni bölümüyle Salı akşamı 20.00'de Kanal D'de!