Skip to main content
 
Leke 5. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Leke 5. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Leke 5. Bölüm

Leke 5. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

353.608 kez izlendi
14 Mayıs 2019 Salı günü yayınlanan Leke'nin 5. Bölümünde Yasemin, yaşadıklarını Cem'e anlatacak mı?
14 Mayıs 2019 Salı günü yayınlanan Leke'nin 5. Bölümünde Yasemin, yaşadıklarını Cem'e anlatacak mı?

Yasemin Mehmet'in tuzağına düşerek Fischer'dan duyduklarıyla şok geçirir. Olayın yaşandığı otele aynı anda Mehmet ve Cem gelir ve Yasemin oteli apar topar terk eder. Genç kız soluğu yetiştirme yurdunda bakıcılık yapan Nevin'in yanında alır. Yaşadıklarıyla şok yaşayan Yasemin, adeta yıkılmıştır. Yasemin, Mehmet'in kendisi ve Cem üzerinden oynadığı oyunda Cem'in Ceo olmasını engellemesi için bu durumu Cem'e anlamak istemez. Bu sırada Marin Marin'de yeni Ceo'nun açıklanacağı gün gelir. Cem, Mehmet'in her türlü oyunlarına rağmen Ceo'luk görevini alabilmesi oldukça zorlaşır.

Serpil'in odasına ve Yasemin'in masasına dinleme cihazı yerleştiren Birkan, Yasemin'in Serpil'e, Fischer'la olan olayın hesabını sorduğunda her şeyi duyar. Birkan ise Serpil'den bunun hesabını sorar. Belkıs'ın şirketini araştıran Ekber, bulduğu bilgileri Cem'le paylaşır. Cem öğrendikleriyle annesine bir kez defa öfke duyar. Cem, annesi Belkıs'la yüzleşir.

Arda, annesi ve halasının üzerindeki baskıyla kendini ispatlamak için şirketine açılış partisi düzenlemeye karar verir. Parti organizasyonunu Hoyo'ya verir ve gecede Yasemin görev alır. Ferhan ve Cem'i açılışa davet eder. Yasemin'i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynar. Davette, Arda, Cem ve Yasemin bir araya gelir. Cem, Yasemin'in yaşadıklarını öğrenmeye çalışır.

Leke yeni bölümüyle Salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!