Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
3.255 kez izlendi
Kızlarım İçin 7. Bölümde Neler Olacak?

Kızlarım İçin 7. Bölümde Neler Olacak? / Özel Klipler

Kızlarım İçin 7. Bölümde, Sumru'nun tehlikeli oyunu başını daha büyük belaya sokmasına sebep olurken, Tayfun'dan gelen sürpriz hamle her şeyi değiştirecektir.   Hemen izle


Kızlarım İçin 8. Bölümde, Sumru ve Tayfun'u birlikte gören Yaşar büyük bir şok yaşıyor! Yaşar, Tayfun ve Sumru'nun ihaneti karşısında nasıl bir hamle yapacak?
Kızlarım İçin 8. Bölümde, Sumru ve Tayfun'u birlikte gören Yaşar büyük bir şok yaşıyor! Yaşar, Tayfun ve Sumru'nun ihaneti karşısında nasıl bir hamle yapacak?

Kızlarım İçin 23 Ocak salı yayınlanacak olan yeni bölümde, Zübeyir'den gelen telefonla Sumru'nun peşine düşen Yaşar, beklenmedik bir durumla karş karşıya kalıyor. Son zamanlarda sık sık bir araya gelen Sumru ve Tayfun arasında ise yakınlaşmalar başlar. Evi terk eden Sumru, Tayfun'dan yardım ister. Tayfun ise onu bir otele yerleştirir ve birlikte alışverişe çıkarlar. Tayfun'la otele girip çıktığını gören Zübeyir, bu durumu Yaşar'a bildirir. Duydukları karşısında deliye dönen Yaşar hemen harekete geçer. 

Ansızın Sumru'nun kaldığı otele gelen Yaşar, onun odasına çıkar. Odada ise Tayfun ve Sumru vardır. Bir anda Yaşar'ın sesiyle irkilen ikili ne yapacağını bilemez. Kapıyı Tayfun açar. Karşısında Tayfun'u gören Yaşar şimdi ne yapacak? Tayfun'un kızıyla birlikte olmasını hazmedemez. Sumru'nun ise tüm bunları para için yaptığını öğrenince tamamen yıkılır. Peki bu durum Yaşar'ı nasıl bir yola itecek? Tayfun, Yaşar'a nasıl bir açıklama yapacak?