Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
1.871 kez izlendi
Kızlarım İçin 6. Bölümde Neler Olacak?

Kızlarım İçin 6. Bölümde Neler Olacak? / Özel Klipler

Kızlarım İçin 6. Bölümde, Hacer ve Zübeyir'in mahalleliyi yaşan dolanlarla kızlara karşı doldurup, onları sürgün etme planı Yaşar'ın ortaya çıkmasıyla suya düşüyor!   Hemen izle


Kızlarım İçin 7. Bölümde, Sumru'nun tehlikeli oyunu başını daha büyük belaya sokmasına sebep olurken, Tayfun'dan gelen sürpriz hamle her şeyi değiştirecektir.
Kızlarım İçin 7. Bölümde, Sumru'nun tehlikeli oyunu başını daha büyük belaya sokmasına sebep olurken, Tayfun'dan gelen sürpriz hamle her şeyi değiştirecektir.

Kızlarım İçin 16 Ocak salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde, olayların ardı arkası kesilmiyor. Sumru, herkesin başını derde sokacak bir hamle yapıyor. Egemen'den umduğunu bulamayan Sumru, yeni bir çıkış kapısı aramaya başlar ve bu kapı beklenmedik durumların yaşanmasına neden olur. Kızını gece kulübünde tanımadığı bir adamla gören Yaşar ise yıkılır. Sumru'nun o adamın arabasına binmesine engel olamayan Yaşar çaresizlik içindeyken duruma Tayfun müdahale eder. Tayfun bir anda Sumru'nun peşine düşer. İkili arasında yaşanacak olan gelişmeler ise merak konusu olur.

Öte yandan Yağız'dan duyduğu aşk itirafıyla sarsılan Kumru, ne yapacağını bilemez. Kumru ve Yağız arasında başlayan yakınlaşma ise en çok Semiha'yı rahatsız eder. Bu duruma kendince engel olmanın yollarını arar. Semiha, bu yolda başarılı olamaz ve bir anda hastanelik olur. Bu durumdan ise tek sorumlu Kumru'dur. Kumru şimdi ne yapacak? Yaşadığı onca zorlukla nasıl mücadele edecek?

Kızlarım İçin, merakla beklenen yeni bölümüyle Salı akşamı Kanal D'de!