Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
2.020 kez izlendi
Kızlarım İçin 5. Bölümde Neler Olacak?

Kızlarım İçin 5. Bölümde Neler Olacak? / Özel Klipler

Kızlarım İçin 5. Bölümde Hacer ve Zübeyir'in yaptıkları plan yüzünden tüm mahalle halkı kızlara karşı cephe alıyor! Zor durumda kalan kızların imdadına kim koşacak? Yaşar, onlar için bir şey yapabilecek mi?   Hemen izle


Kızlarım İçin 6. Bölümde, Hacer ve Zübeyir'in mahalleliyi yaşan dolanlarla kızlara karşı doldurup, onları sürgün etme planı Yaşar'ın ortaya çıkmasıyla suya düşüyor!
Kızlarım İçin 6. Bölümde, Hacer ve Zübeyir'in mahalleliyi yaşan dolanlarla kızlara karşı doldurup, onları sürgün etme planı Yaşar'ın ortaya çıkmasıyla suya düşüyor!

Kızlarım İçin yeni bölümde, Yaşar artık tüm mahalleliyi karşısına alıyor! Kızlarının içinde bulunduğu zor durum karşısında daha fazla saklı kalamayan Yaşar, gece yarısı elinde silahla bir anda ortaya çıkıyor. Yaşar'ı karşılarında gören mahalleli büyük bir şaşkınlık ve korku yaşıyor. En çok da Hacer ve Zübeyir için korku dolu anlar başlıyor. Yaşar, kızlarının kurtarmayı başarırken, mahalledeki namus bekçilerine de dersini veriyor. 

Kumru ise Yağız'dan duyduğu aşk itirafıyla şok oluyor. Yağız'ın ilgisini  öğrenen Kumru, bu durum karşısında ne yapacak? Yağız, aşkının arkasında durup, Kumru'yla yeni bir sayfa açacak mı? Kumru, Alper'le olan ilişkisini tamamen sonlandıracak mı? Öte yandan Sumru ise başına bela almaya devam eder... Egemen'de aradığı aşkın karşılığını bulamayan Sumru bu durumu hırs yapar. Onu ikna edemeyince ise başka yollar denemeye karar verir. Sumru'nun kendince denediği bu yollar ise başını çok ağrıtacaktır...

Kızlarım İçin, merakla beklenen yeni bölümüyle Salı akşamı Kanal D'de!