Skip to main content
 
Sahnede entrika, sette kahkaha! 14 Mart

Sahnede entrika, sette kahkaha!

Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Seçkin Özdemir ve Yiğit Kirazcı’nın başrollerini paylaştığı ‘Hizmetçiler’ dizisinin heyecan dolu ikinci bölümü bu akşam (14 Mart Cumartesi) Kanal D’de ekrana gelecek. Sırlar ve entrikalarla dolu dizinin çekimleri devam ederken setten eğlenceli kareler yayınlandı.

Hizmetçiler Başlıyor! 06 Mart

Hizmetçiler Başlıyor!

Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç ve Aleyna Solaker’in başrollerini paylaştığı ‘Hizmetçiler’ cumartesi Kanal D’de başlıyor.

Hizmetçiler'in iki zıt yakışıklısı! 02 Mart

Hizmetçiler'in iki zıt yakışıklısı!

Bir tarafta Yiğit Kirazcı diğer tarafta Seçkin Özdemir! Son dönemin öne çıkan yıldız oyuncuları, cumartesi günü Kanal D’de başlayacak Hizmetçiler’in iki düşman kardeşini canlandıracak.

Dört hizmetçi dört farklı hayat! 25 Şubat

Dört hizmetçi dört farklı hayat!

Hikayesi ile izleyenleri derinden etkileyecek 'Hizmetçiler' cumartesi 20.00'da Kanal D'de başlıyor!

Hizmetçiler setinden ilk kareler! 20 Şubat

Hizmetçiler setinden ilk kareler!

Kanal D’nin başrollerini Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in paylaştığı dram-entrika türündeki dizisi Hizmetçiler cumartesi başlıyor.

Hizmetçiler’in teaserı yayınlandı... 08 Şubat

Hizmetçiler’in teaserı yayınlandı...

Kanal D’nin yeni dizisi Hizmetçiler yayınlanan teaserıyla merak uyandırdı.

"Hizmetçiler"in afişi yayınlandı! 07 Şubat

"Hizmetçiler"in afişi yayınlandı!

İlk defa Meksika’da “Ellas son La Alegria Del Hogar” adıyla yayınlanmış olan ve ekrana geldiği dönemde reyting rekorları kıran dram-entrika türündeki dizi; Türkiye’de “Hizmetçiler” adıyla Kanal D’de ekrana gelecek. Dizinin merakla beklenen afişi yayınlandı.

Hizmetçiler cumartesi Kanal D'de başlıyor! 29 Ocak

Hizmetçiler cumartesi Kanal D'de başlıyor!

İlk defa Meksika’da "Ellas son La Alegria Del Hogar" adıyla yayınlanmış olan ve ekrana geldiği dönemde reyting rekorları kıran dram-entrika türündeki dizi Türkiye’de “Hizmetçiler” adıyla cumartesi Kanal D’de!