Skip to main content
 

Dört hizmetçi dört farklı hayat!

Hikayesi ile izleyenleri derinden etkileyecek 'Hizmetçiler' cumartesi 20.00'da Kanal D'de başlıyor!

Dört hizmetçi dört farklı hayat!
Dört hizmetçi dört farklı hayat!

Yapımcılığını Fabrika Yapım’ın üstlendiği, Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Hizmetçiler’ için geri sayım devam ediyor. Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in başrollerinde yer aldığı dizide İstanbul’da lüks bir sitede çalışan birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle yaşadıkları gizemli ve entrikalı ilişkiler anlatılacak.

İlk defa Meksika’da ‘Ellas son La Alegris Del Hogar’ adıyla yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizi Hizmetçiler adıyla çok yakında Kanal D’de başlıyor. Dizide hizmetçilere hayat verecek olan Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç ve Aleyna Solaker rolleriyle çok konuşulacaklar.

Atahanlıların torununun kaybolmasıyla farklı hikayelerin birleşme noktası olacak Cennet Sitesi’nde her gün başka hayatların kirlerini temizleyen kadınların hikayesi anlatılacak. Gerçeğin peşinden giden Ela (Deniz Baysal Yurtcu), gözü karalığı ile tüm gizemleri ve sırları gün yüzüne çıkartıp, aslında kimsenin masum olmadığı gerçeğiyle seyirciyi yüzleştirecek.

Bir yandan bebek özlemi çekerken, bir yandan çalıştığı evdeki hanımının bebeğine neredeyse annelik yapan Atiye’nin (Algı Eke), kocasına taparcasına aşkı, kıpır kıpır enerjisi ama bir yandan da hiç durmayan gözyaşı seyirciyi derinden etkileyecek.

Hacer (Selen Domaç) annesinin de hizmetçilik yaptığı zengin bir ailenin evinde besleme olarak büyümüştür. Farklı bir ailede doğsa da başarılı bir aşçı olacağı kuşkusuz olan Hacer, annesinin ona biçtiği hayatı kendi kızına da biçer. Hacer’in geçmişindeki sırlar sadece kendi hayatını değil, en başta kızı Çiçek olmak üzere tüm Cennet Sitesi’ni etkisi altına alacak.

Çiçek (Aleyna Solaker) 19 yaşında ne annesine ne de babasına benzeyen bambaşka bir dünyanın kızı. Lafını kimseden esirgemeyen Çiçek gerçekleşmeyeceğini bilse bile hep büyük hayaller kurar. Ele avuca sığmayan Çiçek, büyürken bir yandan da dünyanın acımasız gerçeklerini bir bir keşfedecek.

Yapımcılığını Fabrika Yapım Öner Arslanel’in üstlendiği proje tasarımını Ali Leskay’ın yaptığı yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu dizinin senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alpözgen kalemi alıyor.

Hizmetçiler Fragmanları:

 

Oyuncular

Ali İl

Ali İl

Alper Coşkun
Cansu Fırıncı

Cansu Fırıncı

Yaşar Tuna
Servet Pandur

Servet Pandur

Belkıs Sipahioğlu
Hazal Benli

Hazal Benli

Aslı Coşkun
Neslihan Arslan

Neslihan Arslan

Neslihan Gülkaya
Nilay Erdönmez

Nilay Erdönmez

Gülseren Atahanlı
Gamze Karaduman

Gamze Karaduman

Demet Atahanlı
Ayşenil Şamlıoğlu

Ayşenil Şamlıoğlu

Nimet Atahanlı
Seçkin Özdemir

Seçkin Özdemir

Yiğit Atahanlı
Yiğit Kirazcı

Yiğit Kirazcı

Aras Atahanlı
Aleyna Solaker

Aleyna Solaker

Çiçek Tuna
Selen Domaç

Selen Domaç

Hacer Tuna