Skip to main content
 

Hayat Tamircisi 9. Bölüm Özeti

Kanal D’nin fark yaratan programı “Hayat Tamircisi”, pazar günü yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Hayat Tamircisi 9. Bölüm Özeti
Hayat Tamircisi 9. Bölüm Özeti

Bu hafta yayınlanacak olan bölümde Hasan Kızıl; nam-ı diğer Hayat Tamircisi, 3 yaşındaki sevimli kedi Jerry’nin hüzünlü hikayesini izleyiciler ile paylaşacak. Türkiye’de yaşayan, Ukrayna doğumlu 17 yaşındaki İvana’nın sahip çıktığı Jerry, yeni yürütecinde yürüyebilecek mi?

Hayat Tamircisi 9. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hayat Tamircisi, bu hafta yayınlanacak olan bölümde 3 yaşındaki sevimli kedi Jerry’nin hüzünlü hikayesini izleyiciler ile paylaşacak.   Tüm resimler

Ayrıca programda, tutkunu olduğu motorlarıyla kendilerine has bir yaşamları olan ve bu yaşamda hayvan dostlarımıza fazlasıyla yer açan birbirinden özel 10 motorcu ile birlikte hayvanlar beslenecek.

Hayat Tamircisi yeni bölümü ile 07 Haziran Pazar saat 14.00’de Kanal D’de!

Hayat Tamircisi Episode 9 Summary

Kanal D’s heart-warming show “Hayat Tamircisi” returns with new stories on Sundays.

This week, Hasan Kizil, as known as Life Mender, is going to show us the tragic story of three-year-old cat Jerry. Will Jerry, who is adopted by Ukrainian-born, 17-year-old Ivana, be able to walk on a new walker?

In addition, animals will be fed with ten bikers who have a unique life with their passion for motorbikes and spend a significant amount of their time on our four-legged friends.

Hayat Tamircisi returns on June 7, Sunday at 2 pm on Kanal D!