Skip to main content
 

Hayat Tamircisi 13. Bölüm Özeti

Engelli canların hayatlarını tamir eden, Hayat Tamircisi programının bu bölümünde,Tarçın’ın yürek burkan hikayesi konu edilecek. Hayat Tamircisi 5 Temmuz Pazar günü 13.00’te Kanal D’de.

Hayat Tamircisi 13. Bölüm Özeti
Hayat Tamircisi 13. Bölüm Özeti

13 haftadır yayında olan ve her bir bölümüyle seyircinin gönlünde taht kurmayı başaran Hayat Tamircisi’nde bu hafta; rehber köpek Tabs’in yardımıyla daha kolay bir yaşam süren görme engelli Av. Mustafa Keskin ve Rehber Köpekler Derneği Başkanı Av. Nurdeniz Tunçer’in dikkat çeken hayat hikayesine yer verilecek.  

Hayat Tamircisi 13. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Balıkesir’de yaşayan 18 yaşındaki Derya Gürcan’ın ve arka ayakları tutmadığı için yürüyemeyen Tarçın’ın yürek burkan hikayesinin ekrana geleceği Hayat Tamircisi 5 Temmuz Pazar günü saat 13.00'te Kanal D’de.   Tüm resimler

Ayrıca Bozcaada’nın sevgilisi, özgür ruhlu köpek Pakize’nin mutlu ve gizemli hayatı gözler önüne serilirken; Balıkesir’de yaşayan 18 yaşındaki Derya Gürcan’ın ve arka ayakları tutmadığı için yürüyemeyen Tarçın’ın yürek burkan hikayesi konu edilecek. Geleceğin veteriner adayı Derya Gürcan’ın gözyaşlarına hâkim olamadığı programda hayli duygusal anlar yaşanacak.

Hayat Tamircisi Episode 13 Summary

This week on Hayat Tamircisi, we are going to see Tarcin’s heartbreaking story. Hayat Tamircisi returns on July 5th, Sunday, at 1 pm on Kanal D!

In the new episode of Hayat Tamircisi, which has been broadcast for thirteen weeks and won the audience’s heart, we are going to see remarkable life stories of a blind lawyer Mustafa Keskin, who has an easier life with Tabs the guide dog, and the president of Guide Dogs Foundation Nurdeniz Tuncer.   

Also, we are going to see the happy and mysterious life of Pakize which is a free-spirited and beloved dog in Bozcaada. Moreover, Life Mender is going to introduce 18-year-old Derya Gürcan and her dog Tarcin which cannot walk properly. There is going to be emotional moments when Derya Gurcan, a veterinary student, burst into tears.