Skip to main content
 

Çok Güzel Hareketler 2 - 3. Bölüm özeti

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümü pazar akşamı 19.45'te Kanal D'de!

Çok Güzel Hareketler 2 - 3. Bölüm özeti
Çok Güzel Hareketler 2 - 3. Bölüm özeti

Dokuz skeçten oluşan üçüncü bölüm izleyicileri yine kahkahaya boğacak.

Çok Güzel Hareketler 2 - 3. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle pazar akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!   Tüm resimler

Bu haftaki skeçlerin konuları ise şöyle; Evlilik yıl dönümünü unutan adam hayal kırıklığı ve mutluluğu bir arada yaşayacak. Halay çekmeyi kim sevmez ki? Duyanın geldiği halay çok ama çok güldürecek. Bir kızın gözyaşları, bir erkeği evlenme teklifi etmeye ikna edebilir mi? Mahalleyi bir mikserden daha hızlı karıştıran iki teyzeyle tanışmaya hazır olun. Öyle bir borç düşünün ki ne çaya ne mendile yetecek, ortalık karışacak! Psikolog fobisinin hobiye dönüşmesine kahkahalarla güleceksiniz.  Yeni ebeveynler bebeklerinden ayrı ilk defa dışarı çıkar. Ama bebekleri onlara sandıkları kadar uzak değildir!

Okul hayatından plaza ortamına jet geçiş yapan genç ve istediği skeci bir türlü yazamayan çocuğun imdadına yetişen anne babası ve çok daha fazlası..

Çok Güzel Hareketler 2 - 3. Bölüm Fragmanı - 2

Çok Güzel Hareketler 2 - 3. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümüyle 24 Şubat Pazar akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!   Hemen izle

Birbirinden eğlenceli skeçler ve çok daha fazlası Pazar akşamı saat 19.45’de Çok Güzel Hareketler 2!