Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
24.568 kez izlendi
Çatı Katı Aşk 7. Bölüm Fragmanı yayında! Ateş, Ayşen'e aşkını ilan ediyor!
Çatı Katı Aşk 7. Bölüm Fragmanı yayında! Ateş, Ayşen'e aşkını ilan ediyor!

Çatı Katı Aşk 7. Bölüm Fragmanı yayında! Ateş, Ayşen'e aşkını ilan ediyor!

Ayşen, Ateş'in kendisini öpmesinin şokunu yaşamaya devam ediyor. Ona bağlanmamak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Kendisi de Ateş'e olan duygularının farkındadır; ama, güvenemediği Ateş'ten uzak durmaya da kararlıdır. Ateş ise Ayşen'e, öpmesinin nedenini kendisine olan aşkı olduğunu söylüyor. Peşinden bir dakika ayrılmayan Ateş, aşkını Ayşen'e ispatlamaya çalışıyor.

Yasemin-Demir cephesinde ise, durumlar biraz karışık. Demir'in etrafında dört dönen Sevda, Yasemin'i yıldırmayı başarıyor. Yasemin, Demir için savaşamayacağını anlayınca gitmeye karar veriyor. Onu Demir'in "Gitme" demesi umudunu tekrar yeşertiyor.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle 20 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Cati Kati Ask Episode 7 is streaming! Ates declares his love to Aysen.

Aysen is still under the shock of Ates’s kiss. She is ready to do whatever it takes to avoid becoming too attached to him. While she is aware of her feelings for Ates, she is determined to stay away from him, as she cannot trust him yet. Ates tells Aysen that the reason he kissed her is his love for her and tries to prove his love at every chance.

On the other hand, things are a bit complicated with Yasemin and Demir. Sevda, who is lingering around Demir, intimidates Yasemin. When Yasemin realizes that she cannot fight for Demir, she decides to leave. She hopes that Demir will try to stop her from going.

Cati Kati Ask returns on August 20, Thursday at 8 pm on Kanal D!