Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
20.692 kez izlendi
Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşen, Ateş'e aşık olmaya başlıyor!
Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşen, Ateş'e aşık olmaya başlıyor!

Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşen, Ateş'e aşık olmaya başlıyor!

Ayşen, Ateş ve Yasemin arasındaki evliliğin sahte olduğunu öğrendiğinden beri içindeki öfkesini bir türlü susturamamaktadır. Ateş'in güvenilmez birisi olduğuna kanıttır bu olay. Aralarında tatlı tatlı zıtlaşsalarda Ayşen, Ateş'e karşı içten içe aşkının alevlendiğinin farkına varır. Ateş ise, sürekli Ayşen'in peşinde onu etkilemek için çırpınmaktadır. Fakat, Ayşen'in kendisine karşı ördüğü duvarı bir türlü yıkamamaktadır.

Bu sırada Demir, kendisini çok şaşırtan sahte evlilik durumunu öğrenir. Demir, Ateş ve Yasemin'in odasındaki dolaba gizlenir ve ne sakladıklarını öğrenmek ister. Odaya giren Ateş ve Yasemin'in konuşmalarına kulak misafiri olan Demir, evliliklerinin sahte olduğunu öğrenir. Yasemin'e olan ilgisi tekrar depreşen Demir'in önüne başka bir engel çıkar: Süheyla...

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle 23 Temmuz Perşembe 20.00'da Kanal D'de!

------------

Cati Kati Ask Episode 3 Trailer is streaming! Aysen is falling for Ates!

Ever since Aysen has learned about Ates and Yasemin’s fake marriage, she cannot help but feel furious. Because this is a proof that Ates is not a trustworthy man. Although they squabble constantly, Ayse realizes that she has feelings for Ates. Ates bends over backwards to impress Ayse, yet he cannot take down the wall Aysen has built against him.

Meanwhile, Demir is surprised finding out Yasemin is not in a real marriage. Demir hides in the closet in Ates and Yasemin’s room and wants to unearth their secret. Demir hears that Ates and Yasemin have a fake marriage. Once again, Demir reconciles with his feelings towards Yasemin. However, he has another obstacle now; Suheyla.

Cati Kati Ask returns on 23rd July, Thursday at 8 pm on Kanal D!