Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
17.341 kez izlendi
Çatı Katı Aşk 10. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşen ve Demir'i şoke eden ne?
Çatı Katı Aşk 10. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşen ve Demir'i şoke eden ne?

Çatı Katı Aşk 10. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşen ve Demir'i şoke eden ne?

Yasemin ve Demir arasındaki yakınlaşma artık iyiden iyiye hissedilir hale gelmiştir. Birbirlerini çözmeye çalışırken içinde bulundukları duruma da ayak uydurmaya çalışırlar. Ayşen ve Ateş'de bu sırada birbirlerini sorgulamaktadır.

Yılmaz ailesi ise birden ortaya çıkan gizemli kadını çözmeye çalışır. Öte yandan Emin ve Gülriz geçmişin tozlu sayfalarında keşkelerinin acısını yaşar.

Tüm bunlar olurken Demir ve Ayşen karşılaştıkları durum ile şoke olur. Ateş ve Yasemin bir aradadır üstelik alıştıkları şekilden oldukça farklı olarak!

Çatı Katı Katı Aşk yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'da Kanal D'de!

--------------------------------------

Cati Kati Ask Episode 10 Trailer is streaming! What shocks Aysen and Demir? Yasemin and Demir are start to show their feelings to each other day by day. While they get to know each other better, they try to keep up with the situation they are in. Meanwhile, Aysen and Ates question themselves. As for the Yilmaz family, they want to figure out who is the mysterious woman that suddenly came out of nowhere.

Emin and Gulriz have a look at their past with regrets. On the other hand, Demir and Aysen are shocked by what they see. Ates and Yasemin are closer to each other like they have never been before! Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!