Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
1.990 kez izlendi
Mucize bebek Umut!

Mucize bebek Umut! / Özel Klipler

Bir Umut Yeter 1. Bölümde, Elif ve Yılmaz bebeklerini kaybettikleri sırada gelen mucize her şeyin seyrini bir anda değiştiriyor!   Hemen izle


Bir Umut Yeter 1. Bölümde, Taner'in kurduğu tuzakla halk galeyana geliyor ve çıkan karışıklığı fırsat bilen Taner Toprak'ı öldürüyor!
Bir Umut Yeter 1. Bölümde, Taner'in kurduğu tuzakla halk galeyana geliyor ve çıkan karışıklığı fırsat bilen Taner Toprak'ı öldürüyor!

Bir Umut Yeter ilk bölümde, Taner, İstanbul'a Derya'nın yanına geliyor. Gelişinin sebebi olarak ise Derya ve babası arasında olan küslüğün artık sona ermesi gerektiğini söylüyor. Onları yeniden bir araya getirmek istediğini söyleyerek, birlikte Köyceğiz'e gitmeyi teklif ediyor. Başta bu teklife sıcak bakmayan Derya sonunda kabul ediyor. Taner'in onlara kurduğu tuzaktan bir haber olan Toprak ve Derya yola çıkıyor. Taner, Derya'yı babasının yanına götürüyor. Toprak ise Taner'in ayarladığı evde bebeğiyle birlikte onların dönmesini bekliyor. Ancak Taner bu sırada planını uygulamaya koyuyor ve köylüleri Toprak'ın üzerine kışkırtacak hamlesini yapıyor. Ortalık bir anda karışıyor. Toprak'ı halkın galeyanından kaçırma bahanesiyle tekneye bindiren Taner, onu oracıkta öldürüyor ve kayığı da denize bırakıyor. 

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar