Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
4.015 kez izlendi
Derya, Umut'un hayatını kurtarıyor!

Derya, Umut'un hayatını kurtarıyor! / Özel Klipler

Bir Umut Yeter 2. Bölümde, Derya yıllar sonra farkında olmadan oğluna ilk kez sarılıyor!   Hemen izle


Bir Umut Yeter 2. Bölümde, Dilek, Taner'in Derya'ya olan aşkını fark ediyor ve bu durumu açığa çıkarmak üzere onlara bir tuzak kuruyor!
Bir Umut Yeter 2. Bölümde, Dilek, Taner'in Derya'ya olan aşkını fark ediyor ve bu durumu açığa çıkarmak üzere onlara bir tuzak kuruyor!

Bir Umut Yeter son bölümde Dilek, Taner'in Derya'ya olan yakın tavırlarından şüphelenmeye başlıyor. Taner'in Derya'nın bir sözünü iki etmemesi ve ona bakışları Dilek'i çileden çıkarıyor. Derya'nın telefonunu evde unuttuğu bir gün Dilek kismenin aklına gelmeyecek bir şey yapıyor. Derya'nın telefonundan Taner'e mesaj atıyor ve atölyeye davet ediyor. Taner, Derya'nın telefonundan gelen mesajla mutlu oluyor ve soluğu Derya'nın yanında alıyor. Ancak Dilek çoktan atölyenin önünde onun gelip gelmeyeceğini beklemeye başlamış oluyor. Tamer ve Derya'nın yanına aniden gelen Dilek, gördükleri karşısında şaşkınlığa düşüyor. Taner ise bu durumu yapan kişinin Dilek olduğunu anlıyor. Peki Dilek bu aşkı nasıl ortaya çıkaracak? Taner, Dilek'in bu şüphesini nasıl sonlandıracak?

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar