Skip to main content
 

Beyaz Show kaçmaz!

Beyaz Show kaçmaz!

Beyaz Show kaçmaz!
Beyaz Show kaçmaz!

Nazlı Öztarhan, Mustafa Avkıran, Sevcan Orhan, İsmail Altunsaray, Selçuk Balcı, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler ve Jordan Farmar “Beyaz Show”da.

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta, başarılı haber spikeri Nazlı Öztarhan, “Kuzey Güney” dizisinin Sami Bey’i, usta oyuncu Mustafa Avkıran, farklı tarzıyla Türk halk müziğini ekranlara taşıyan, mükemmel yorumuyla türkülere can veren  bir isim Sevcan Orhan,  güçlü sesi ve büyüleyen performansıyla bozlakların tartışmasız ustası, Neşet Ertaş'ın izinde, sözünde başarılı bir sanatçı olan İsmail Altunsaray, Karadeniz’in genç ve yetenekli ismi, dalgaları türkü türkü dokuyan adam Selçuk Balcı ile taraftarıyla bütünleşmede tarih yazan, Anadolu Efes'in, birbirinden başarılı oyuncuları, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler ve Jordan Farmar konuk oluyor.

Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve sürprizleriyle “Beyaz Show” yine şahane! Sakın kaçırmayın!