Skip to main content
 

“Beyaz Show” yılbaşı özel

“Beyaz Show”, bu yılbaşında da sizleri yine yalnız bırakmıyor. Yılbaşı gecesi sofranıza geliyor, konuşuyor, gülüyor, güldürüyor, ailenizin tombalasına, kuruyemişine,  eğlencesine ortak oluyor! Serdar Ortaç, Hande Yener, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu, Beyaz Show “Yılbaşı Özel”de!

“Beyaz Show” yılbaşı özel
“Beyaz Show” yılbaşı özel

Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show” Perşembe akşamı “yılbaşı özel” bölümü ile ekrana geliyor. Müziğin, sohbetin, eğlencenin, esprinin ve kahkahanın harmanlandığı bu özel bölümünün konukları ise; müzik dünyasının dev isimlerinden Hande Yener, Türk pop müziğinin güçlü yorumcularından Serdar Ortaç, yakışıklı aktör Murat Yıldırım, her rolün kadını Ezgi Mola, başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy ve 2008 Türkiye Güzeli genç yetenek Leyla Lydia Tuğutlu.

31 Aralık 2015 Beyaz Show Fragmanı -YILBAŞI ÖZEL

31 Aralık 2015 Beyaz Show Fragmanı -YILBAŞI ÖZEL / Fragmanlar

Beyaz Show'un Yılbaşı bölümünün konukları Serdar Ortaç, Hande Yener, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu... Beyaz Show 31 Aralık Perşembe akşamı saat 22.30'da Kanal D'de! Sakın kaçırmayın!   Hemen izle

Yılbaşı gecesi, müzik de, eğlence de, espri de kahkahada Beyaz Show’da! Beyaz Show “yılbaşı özel” bölümü ile Perşembe akşamı saat 22.30’da Kanal D’de. Sakın Kaçırmayın!

Beyaz Show yılbaşı gecesinden özel anlar! / Foto Galeri

Serdar Ortaç, Hande Yener, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu Beyaz Show "Yılbaşı Özel"de! Beyaz Show "Yılbaşı Özel" 31 Aralık Perşembe akşamı saat 22.30'da Kanal D'de! Sakın kaçırmayın!   Tüm resimler