Skip to main content
 

Beyaz Show'a Güldür Güldür Show ekibi damgasını vurdu!

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, "20. Yıl"ını kutlayan sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Dedemin Fişi" filmiyle “Güldür Güldür Show” ekibi oyuncuları Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Rüştü Atilla, Özge Borak, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Meltem Yılmazkaya, Ayşegül Akdemir, Uğur Bilgin, Burak Topaloğlu, Aziz Aslan, Özlem Tokaslan ve Özgün Aydın konuk oldu.

Beyaz Show'a Güldür Güldür Show ekibi damgasını vurdu!
Beyaz Show'a Güldür Güldür Show ekibi damgasını vurdu!

Beyaz bir seyircisinin daha hayalini canlı yayında gerçekleştirdi. Hayali “Ünlüymüş gibi anons edilip programa çağırılmak” olan Mevlüthan Anılgan’ın bu dileği gerçeğe dönüştü.

Programın açılış bölümünde Özge Borak söylediği birbirinden güzel iki şarkıyla adeta kulakların pasını sildi.

İrem Sak, Özge Borak ve Doğa Rutkay güzellikleri ile kendilerine hayran bırakırken, Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Rüştü Atilla ve Erdem Yener sempatikliğiyle herkesin takdirini kazandı.

Güldür Güldür'ü hiç böyle izlemediniz!

Güldür Güldür'ü hiç böyle izlemediniz! / Özel Klipler

Güldür Güldür'e, Beyaz Show efekti! Onları hiç böyle görmediniz!   Hemen izle

“Dedemin Fişi” filminin fragmanından sonra oynayanların “Filme gelmelisiniz çünkü…” cümlesini teker teker tamamladıkları anlar ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşattı.

Meltem Yılmazkaya söylediği “Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın” ve “Aşkın Kanunu” şarkılarıyla stüdyodaki seyircileri kendine hayran bıraktı.

Beyaz Show - 22 Ocak 2016 Yayınından Kareler / Foto Galeri

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, "20. Yıl"ını kutlayan sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Dedemin Fişi" filmiyle “Güldür Güldür Show” ekibi oyuncuları Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Rüştü Atilla, Özge Borak, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Meltem Yılmazkaya, Ayşegül Akdemir, Uğur Bilgin, Burak Topaloğlu, Aziz Aslan, Özlem Tokaslan ve Özgün Aydın konuk oldu.   Tüm resimler

Sokak röportajında sorulan “Güldür Güldür’de en çok neye gülüyorsunuz?” sorusunun cevapları ile stüdyoda kahkaha tufanı koptu.

Keskin cümlelerin havada uçuştuğu “Beyaz’la Göz Göze” bu hafta da Güldür Güldür ekibiyle devam etti. Ekibin birbirine söyledikleri laflar gülmekten herkesi kırdı geçirdi.

Beyaz'la Göz Göze: Güldür Güldür Ekibi!

Beyaz'la Göz Göze: Güldür Güldür Ekibi! / Özel Klipler

Güldür Güldür Ekibi'nin, "Beyaz’la Göz Göze" bölümünde söyledikleri ve Beyaz’la girdiği diyalog herkesi kahkahalara boğdu!   Hemen izle

“Güldür Güldür Show”da evliliğin inceliklerini anlattıkları görüntülerle sosyal medyada fenomen haline gelen Başar Bozoğlu ve Yasemin Duman Bozoğlu çifti canlı yayında paylaştıklarıyla yine herkesin beğenisini kazandı.

Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek...