Skip to main content
 

Beyaz Show yine keyif dolu geçti!

"Beyaz Show"a bu hafta; Burak Kut, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar, Ebru Şallı, Çağla Büyükakçay ve Mithat Körler konuk oldu.

Beyaz Show yine keyif dolu geçti!
Beyaz Show yine keyif dolu geçti!

Kanal D’nin sunuculuğunu 20 yıldır Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta; Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; güçlü sesi ve yorumuyla Türk pop müziğinin sevilen sesi Burak Kut, ünlü sunucu Ebru Şallı, ‘Kiralık Aşk’ dizisi oyuncuları Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, ünlü müzisyen Mithat Körler ve şampiyon tenisçi Çağla Büyükakçay konuk oldu.

Beyaz Show - 29 Nisan 2016 Yayınından Kareler / Foto Galeri

"Beyaz Show"a bu hafta; Burak Kut, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar, Ebru Şallı, Çağla Büyükakçay ve Mithat Körler konuk oldu.   Tüm resimler

Ekranların sevilen talk-show programı Beyaz Show, sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle bu hafta da yine şahaneydi!

Programın ilk bölümünde Türk Pop Müziği’nin ‘Bebeto’su Burak Kut, seslendirdiği potpuri şarkılarla ekran başında ve stüdyoda olan herkesi coşturdu.

Burak Kut - Benimle Oynama (Beyaz Show Canlı Performans)

Burak Kut - Benimle Oynama (Beyaz Show Canlı Performans) / Özel Klipler

Burak Kut "Benimle Oynama" şarkısını canlı söyledi!   Hemen izle

Kanal D’de yepyeni bir bölüm ile ekrana gelen Beyaz Show, yine izleyiciyi ekrana kilitledi.

Burak Kut’un Beyaz’la ilgili yaşadığı komik anısı, izleyen herkesi kahkahaya boğdu.

‘Kiralık Aşk’ dizisinde Neriman ve Koriş’i canlandıran Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, anlattıklarıyla herkesi güldürdüler.

Kız bu video çok güzel!

Kız bu video çok güzel! / Özel Klipler

Onur Büyüktopçu ve Nergis Kumbasar'ın canlandırdığı karakterlerin komik hallerinin yer aldığı video, beğenileri üstüne topladı!   Hemen izle

Ebru Şallı, anlatıklarıyla ve bütün zerafetiyle yine stüdyodaki ve ekran başındaki herkesi etkiledi.

"Nefes al, ver.."

"Nefes al, ver.." / Özel Klipler

Pilates derslerindeki konuşma tarzı ve meşhur repliğiyle Ebru Şallı, çok özel sahnelerin içerisinde yer aldı!   Hemen izle

Sanremo Junior Uluslararası Müzik Festivali’nde 9-16 yaş kategorisinde Türkiye’yi temsil edecek 7 yaşındaki Naz Barut, hem şirinliği hem de harika sesiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

İşte minik Avrupa temsilcimiz!

İşte minik Avrupa temsilcimiz! / Özel Klipler

Avrupa'da yapılacak olan müzik yarışmasında Türkiye'yi minik Naz Barut temsil edecek...   Hemen izle

Haftasonu WTA Istanbul Cup finalini kazanarak Türk Tenis Tarihi’nin en başarılı sporcularından biri haline gelen Çağla Büyükakçay, hem zerafeti hem de güzelliğiyle herkesi büyüledi.

Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek...