Skip to main content
 

Beyaz Show yine gümbür gümbür!

"Beyaz Show"a bu hafta; Rafet El Roman, Metin Tekin, Şebnem Hassanisoughi, Tolga Zengin, Necip Uysal, Kumru Ceylan ve Yusuf Güney konuk oldu.

Beyaz Show yine gümbür gümbür!
Beyaz Show yine gümbür gümbür!

Kanal D’nin sunuculuğunu 20 yıldır Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta; romantik şarkıların mimarı Rafet El Roman, Beşiktaşlı eski futbolcu ‘Sarı Fırtına’ Metin Tekin, Beşiktaş’ın iki kaptanı Tolga Zengin ile Necip Uysal ve Poyraz Karayel’in Begüm’ü Şebnem Hassanisoughi konuk oldu.

Beyaz Show - 20 Mayıs 2016 Yayınından Kareler / Foto Galeri

"Beyaz Show"a bu hafta; Rafet El Roman, Metin Tekin, Şebnem Hassanisoughi, Tolga Zengin, Necip Uysal, Kumru Ceylan ve Yusuf Güney konuk oldu.   Tüm resimler


Programın açılış bölümünde Beşiktaş’ın şampiyonluğunu kutlayan Beyaz, Beşiktaşlı futbolcular Tolga Zengin ve Necip Uysal’ı stüdyoya davet edince, adeta yer yerinden oynadı.

Kanal D’de yepyeni bir bölüm ile ekrana gelen Beyaz Show, yine izleyiciyi ekrana kilitledi.

Rafet El Roman yeni albümünün hit şarkısını programda okuyunca, adeta stüdyodaki herkesin kulaklarının pası silindi.

Rafet El Roman - Suç Bende mi? (Beyaz Show Canlı Performans)

Rafet El Roman - Suç Bende mi? (Beyaz Show Canlı Performans) / Özel Klipler

Romantik şarkıların mimarı Rafet El Roman, eşsiz yorumuyla şarkısını söylüyor.   Hemen izle

Şebnem Hassanisoughi’nin soyadının nasıl okudunduğunu sokaktaki insanlara sorduran Beyaz, gelen cevaplarla stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

Şebnem Hassanisoughi'nin soyadı nasıl okunur?

Şebnem Hassanisoughi'nin soyadı nasıl okunur? / Özel Klipler

Beyaz, Şebnem Hassanisoughi'nin soyadının nasıl okunduğunu da açığa kavuşturuyor.   Hemen izle

‘Sarı Fırtına’ Metin Tekin, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yaşadığı totem hikayelerini anlatınca stüdyodaki herkesi kırdı geçirdi.

Eğlencenin tek adresi, Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show’da birbirinden renkli ve eğlenceli konuklarla izleyen herkese keyifli saatler yaşattı.

Beyazıt Öztürk ve Ayla Çelik’in beraber söylediği, son zamanların en çok konuşulan şarkısı ‘Bağdat’ın klibi de ilk kez Beyaz Show’da yayınlandı.

Programın bitmesine çok az kala stüdyodan içeri girerek sürpriz yapan Yusuf Güney, söylediği şarkıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Yusuf Güney'den sürpriz ziyaret!

Yusuf Güney'den sürpriz ziyaret! / Özel Klipler

Karabük'te konserde olan Yusuf Güney, konser bitiminde direkt Beyaz Show yolunu tuttu ve stüdyoya sürpriz bir giriş yaptı.   Hemen izle


Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek...