Skip to main content
 

Beyaz Show eğlencesiyle güldürmeye devam etti!

Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Deniz Seki, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden ünlü yazar Metin Hara, ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin başrol oyuncuları Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Survivor yarışmasının en renkli simalarından Cumali Akgül, ünlü müzisyen Yankı Alper ve “Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”nın birincileri Aslı Can ve Can Altıntaş konuk oldu.

Beyaz Show eğlencesiyle güldürmeye devam etti!
Beyaz Show eğlencesiyle güldürmeye devam etti!

Programın giriş bölümüne konuk olan “Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”nın birincileri Aslı Can ve Can Altıntaş, yaşadıkları aşırı heyecan ve sempatiklikleriyle herkesin dikkatini çekti.

Deniz Seki gece boyunca söylediği şarkılarla stüdyoda ve ekran başındaki herkese tam bir müzik şöleni yaşattı.

Adriana Lima ile yaşadığı aşkla magazin gündeminin sürekli en üst sıralarında bulunan yazar ve konuşmacı Metin Hara, gece boyunca  ilişkisi hakkında çeşitli ipuçları verdi. Beyaz’ın sürekli olarak ilişkileri hakkında meraklı sorular sorması ise herkesi güldürdü.

İlk mesajı Adriana Lima atmış!

İlk mesajı Adriana Lima atmış! / Özel Klipler

Stüdyodaki izleyicilerden gelen soruya Metin Hara çok konuşulacak bir cevap verdi! Adriana Lima ile olan ilişkisine başlangıcın nasıl olduğu yanıt bulmuş oldu.   Hemen izle

Survivor’dan elenip ayağının tozuyla Beyaz Show stüdyosuna gelen Cumali Akgül’e Beyaz’ın büyük bir sürprizi vardı. Uzun süredir görmediği çocuklarını karşısında gören Cumali büyük şok ve sevinç yaşadı.

Cumali çocuklarına kavuştu!

Cumali çocuklarına kavuştu! / Özel Klipler

Yarışma nedeniyle çocukların uzun bir süre ayrı kalmak zorunda kalan Cumali için Beyaz Show'un çok büyük bir sürprizi vardı.   Hemen izle

‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin başrol oyuncuları Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul dizinin neden bu kadar tuttuğunu yorumlarken, Deniz Baysal aslında bu duruma şaşırdığını söyledi.

Düdük yuttuğu için gittiği hastanede nefes alırken çıkardığı sesler nedeniyle çekilen videosu sosyal medyada fenomen olan 14 yaşındaki Şerif Dönmez Beyaz Show’a konuk oldu. Şerif’in yaşadıkları herkesi gülme krizine soktu.

Sevilen şarkıcı Yankı Alper, yeni çıkardığı teklisi “Ya Siyah Ya Beyaz”ı Beyaz Show sahnesinde seslendirdi ve herkesin beğenisini kazandı.

Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla Kanal D'de olmaya devam edecek...