Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
29.072 kez izlendi
Azize 5. Bölüm Fragmanı

Azize 5. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Azize 5. Bölüm Fragmanı yayında! Balkan iyileşiyor ve taht kavgası başlıyor!   Hemen izle


Azize 5. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Azize ve Kartal, kaldıkları evde güzel bir zaman geçiriyorlar ve gerçekler hakkında konuşuyorlar!
Azize 5. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Azize ve Kartal, kaldıkları evde güzel bir zaman geçiriyorlar ve gerçekler hakkında konuşuyorlar!

Kartal ve Azize, sorunlardan uzaklaştıkları evde keyifli bir akşam geçirirler. Ama Kartal, Azize'yi şaşırtan bir gerçekten bahseder. Adının Azize olmadığını ve sakladığı sırları anlatmasını ister. Azize, Kartal'ın kendisi hakkında bildiklerini merak ederken, bu bilgilere nasıl ulaştığının şaşkınlığını yaşar. Balkan ise, Azize yüzünden ters düştüğü ve içten içe erk savaşına girdiği Kartal'ı saf dışı edebilmek için eyleme geçer. Onu, liderliğe taşıyacak kişiyi ortadan kaldırma işini bizzat kendisi yüklenir.

Azize, yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'da Kanal D'de!

-------------------------------------------

Azize Episode 5 Trailer – 2 is streaming! Kartal questions Azize’s past! 

Kartal and Azize spend a good time in a cottage away from all the problems. However, Kartal mentions a surprising fact about Azize. He wants Azize to tell her secrets and her real name. Azize is curious about how Kartal has found out these facts and what he exactly knows about her. Balkan takes action to beat Kartal whom he is in power struggle with. He attempts to eliminate the one who will make Kartal the patriarch of the family. 

Azize is on Kanal D with its new episode on Saturday at 20.00!