Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
35.655 kez izlendi
Azize 5. Bölüm Fragmanı - 2

Azize 5. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Azize 5. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Azize ve Kartal, kaldıkları evde güzel bir zaman geçiriyorlar ve gerçekler hakkında konuşuyorlar!   Hemen izle


Azize 5. Bölüm Fragmanı yayında! Balkan iyileşiyor ve taht kavgası başlıyor!
Azize 5. Bölüm Fragmanı yayında! Balkan iyileşiyor ve taht kavgası başlıyor!

Balkan iyileşir iyileşmez Alpanlar arasında kaos baş gösteriyor. Kartal'ın işleri eline alması kimsenin işine gelmiyor. Başta Balkan olmak üzere çoğu kişi Kartal'ı işlerin başından çekmek istiyor. Öte yandan Azize Alpanların yanında kalmaya karar veriyor. Bu duruma şaşıran Kartal için işler iyice karışıyor! Azize'yi takip eden Kartal, Azize ve kardeşini görünce duygularına hakim olamıyor. Ailesinin yaptıkları yüzünden çöken bir aile ile karşı karşıya olduğunun farkına varıyor!

Azize, yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'da Kanal D'de!

---------------------------------------

Azize Episode 5 Trailer is streaming! A power struggle begins as Balkan feels better! 

As soon as Balkan gets better, mayhem unfolds in the house. No one is content with Kartal’s taking control. Everyone, especially Balkan, wants to take Kartal down. On the other hand, Azize decides to stay with The Alpans. Kartal is surprised by this and things get more complicated for him! Kartal follows Azize and he sees Azize with her brother. Kartal is moved by what he has seen. He realizes there is a family that was ruined by his own family! 

Azize is on Kanal D with its new episode on Saturday at 20.00!