Skip to main content
 

Arka Sokaklar 606. Bölüm Özeti

Selin koruma görevi sırasında tehlikeyle karşı karşıya kalıyor!

Arka Sokaklar 606. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 606. Bölüm Özeti

ÇIKAN ÇATIŞMADA SAMİR YARALANIR…

Çıkan çatışmada yaralanan Samir’in tek derdi karısına ve kızına kavuşmaktır. Samir’in adamları tarafından ağır yaralanan İdris’in durumu ciddidir. Halide’nin İlyas’ı ziyaret etmek isteyeceğini düşünen Samir, hastaneye adamlarını gönderir. Adamlarının yakalanması ile bir darbe daha yiyen Samir’in yarası ağırlaşınca mecburen doktor çağırırlar. Gelecek olan doktor ise Cemal’den başkası değildir.

Arka Sokaklar 606. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, koruma görevi sırasında yakalanan Selin ve Samir'in ailesini kurtarmaya çalışıyor. Arka Sokaklar yeni bölümü ile 3 Aralık Cuma akşamı Kanal D’de...   Tüm resimler

MESUT, SELİN’İ SAMİR VAKASINDAN UZAK TUTAMAZ…

Yaşanan son olaydan sonra Selin için endişelen Mesut, onu vakadan uzak tutmak ister. Halide ve Leyla ise, Selin’in koruması altında olmak istemektedir. Selin koruma görevine devam edecektir. Mesut, Selin’e İdil ile arasında geçenleri anlatır. Duydukları karşısında Selin’in beklenmedik bir tepkisi olacaktır.

SINIFTA HUZURSUZLUK ÇIKARAN ÖĞRENCİSİNİ CEZALANDIRAN PINAR OKULDAN KOVULUR…

Sınıfta huzursuzluk çıkaran öğrencisini cezalandıran Pınar, öğrencinin babasının okulun sahibi ile olan yakınlığı sebebiyle okuldan atılır. Durumu kabullenemeyen Başak olaya el atarken gizemli biri tarafından gelen görüntüler olayın daha geniş kitlelere yayılmasına yol açacaktır.

EMEKLİ KOMİSER HİLMİ’NİN BİR DÖVİZ SOYGUNU SIRASINDA ÖLDÜRÜLMESİ EKİBİMİZİ ALARMA GEÇİRİR...

Döviz bürosunda yaşanan soygun haberi ekibimizi alarma geçirir. Olay yerinde hayatını kaybeden Hilmi, Hüsnü’nün de tanıdığı bir emekli polistir. Vakaya Ceyhun ve Erdem isimli iki polis memuru da yardımcı olur. Olay yeri görüntülerini inceleyen ekibimiz Feraye isimli bir kadının soygundan bir hafta önce gittiği döviz bürosundaki davranışlarından şüphelenir.

Arka Sokaklar yeni bölümü ile 3 Aralık Cuma akşamı Kanal D’de...

Oyuncular

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu