Skip to main content
 

Arka Sokaklar 605. Bölüm Özeti

Tehlikeli bir çatışmada kurşunla burun buruna gelen Ezgi vurulur.

Arka Sokaklar 605. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 605. Bölüm Özeti

GENCER VE BAŞAK SAMİR’İN TUTSAĞIDIR…

Samir, has adamı İkbal hapishaneden çıkmadan Başak’ı bırakmayacaktır.  Başak’ın izini süren ekibimiz Bahri’nin adamları tarafından pusuya düşürülünce kendilerini tehlikeli bir çatışmanın ortasında bulur. Bu sırada olanlardan habersiz şekilde Kadim’in ölmeden önce verdiği adrese giden Mesut’u büyük bir sürpriz beklemektedir. Yaptığı hata yüzünden Başak’ı tehlikeye atan Gencer’in kaçış planı ters teper. Bu sırada ekibimiz ile işbirliği yapan Feyza, mermerci adlı birinin ismini verir.

EZGİ’NİN ARKADAŞI MELTEM TEHLİKEDEDİR. EKİBİMİZ TEHLİKELİ BİR TAKSİCİNİN PEŞİNE DÜŞER…

Ezgi bir barda arkadaşı Meltem ile karşılaşır. Gecenin sonunda Meltem internet üzerinden bir uygulamadan taksi çağırarak evine gitmek ister. Ezgi’nin gözü taksiciyi tutmasa da Meltem ısrar edince gitmesine izin verir. Ertesi gün gelen haber herkesin kanını dondurur. Meltem taksici tarafından tacize uğramış, canını zor kurtarmıştır. Başka kadınların peşine düşeceğinden emin olduğu taksiciyi bulmaya çalışan ekibimizin zamanı kısıtlıdır!

MESUT GAZİ’NİN YERİNDE YALNIZ OTURURKEN İDİL GELİR…

Mesut Gazi’nin yerinde yalnız başına oturup kafa dinlemektedir. Mekana İdil gelir. Mesut, aralarında geçen konuşmadan ve İdil’in yakınlaşma çabasından bir hayli rahatsız olur. İdil’i tersleyerek ortamı terk eden Mesut Selin’i arar.

EZGİ YARALANIR…

Tehlikeli bir çatışmada kurşunla burun buruna gelen Ezgi vurulur. Ezgi’nin hayat mücadelesi tüm ekip arkadaşlarını, en çok da Cemal’i üzecektir.

Arka Sokaklar yeni bölümü ile 26 Kasım Cuma akşamı Kanal D’de...

Arka Sokaklar 605. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ezgi’nin hayat mücadelesi tüm ekip arkadaşlarını, en çok da Cemal’i üzecektir. Arka Sokaklar yeni bölümü ile 26 Kasım Cuma akşamı Kanal D’de...   Tüm resimler

Oyuncular

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu