Skip to main content
 

Arka Sokaklar 601. Bölüm Özeti

Rus mafyası ekibin elini zorlaştırıyor!

Arka Sokaklar 601. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 601. Bölüm Özeti

EKİBİMİZİN ELİNDEN KURTULAN KERİM VE VİLDAN, RUS MAFYASININ ELİNE DÜŞER…

Rus mafyası lideri Viktor, Kerim Aslan’ın sahip olduğu tüm uyuşturucuları ve parayı ele geçirmek için Kerim ve Vildan’ı kaçırmıştır. Ekibimiz sadece Aslı’nın şehit babası için değil, Antalya operasyonunda şehit düşen Ali için de Kerim Aslan’ı bulmak zorundadır. Kerim ve Vildan’ın ortadan kaybolması ile Kerim’in adamı Bekir piyasada bulunan tüm uyuşturucularını toplarken, diğer yandan Viktor’un adamları ile uğraşmak zorunda kalır. Ekibimizin radarına giren Bekir, Aslı ve Emre tarafından yakın takibe alınır. Ekibimiz, Bekir sayesinde Kerim Aslan’a bir adım daha yaklaşır.

Arka Sokaklar 601. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, Rus mafyasının eline düşen Kerim Aslan'ı kurtarıp adaleti sağlamayı çalışıyor! Arka Sokaklar yeni bölümü ile 29 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D’de...   Tüm resimler

EZGİ, SUDE VE CEMAL ARASINDA YAŞANANLARI ÖĞRENİR…

Sude, bilgisayarının hacklenmesi nedeniyle siber şubeye başvurur. Yapılan incelemede Cemal ile Sude’nin fotoğraflarının yanında yazışmaları da ortaya çıkar. Ezgi, ortaya çıkan yazışmalar ve fotoğrafları görüp Cemal’i terk eder. Cemal, Sude ile fotoğraflarını çeken Ufuk’a ulaşır. Ufuk, fotoğrafları çekmesi için Sude’den para aldığını itiraf eder. Cemal oldukça sinirli bir şekilde yüzleşmek için Sude’nin evine gider.

HAKAN, LEYLA’NIN SUÇSUZ OLDUĞUNU İSPATLAMAK İÇİN SORUŞTURMAYI ÜSTLENİR…

Leyla’nın evinde yapılan incelemelerde çalınan takılara ve paraya rastlanmaz. Leyla’nın suçsuzluğuna inanan Hakan hırsızlık olayını araştırmaya başlar. Leyla tutukevindeyken kızı Suna’nın durumu daha da kötüye gitmektedir. Hakan’ın Leyla’yı kurtarmak için zamanı daralırken yeni ipuçları ortaya çıkar.

MÜFETTİŞ İDİL, MESUT KOMİSERE BİR TEKLİF GÖTÜRÜR…

Harun soruşturması kapansa da İdil henüz İstanbul’dan ayrılmamıştır. Çalışma şeklini yetkin bulduğu Mesut komisere yeni bir operasyon için teklifte bulunur. Selin, müfettişin Mesut’a karşı özel bir ilgisi olduğunu düşünür.

Arka Sokaklar yeni bölümü ile 29 Ekim Cuma akşamı Kanal D’de...

Oyuncular

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu