Skip to main content
 

Arka Sokaklar 557. Bölüm Özeti - YENİ SEZON

Kanal D’nin büyük bir ilgi ve beğeni ile izlenen fenomen dizisi “Arka Sokaklar” 15. sezona başlıyor. Sevilen dizi 18 Eylül Cuma akşamı yeni sezon ilk bölümü olan 557.bölümü ile ekrana geliyor.

Arka Sokaklar 557. Bölüm Özeti - YENİ SEZON
Arka Sokaklar 557. Bölüm Özeti - YENİ SEZON

Engin Müdür uyuşturucu şebekesindeki büyük patrona ulaşmak için muhbir Sibel ile gizlice buluşur. Ali, Cemal, Ezgi ve Bahar’ın da bir arada olduğu devriye ekibi muhbir ile buluşulan mekana gelmek üzeredir. Sibel’in mekanda olduğunu öğrenen Erol kızın kendisini aldattığını düşünüp baskın yapar. Elindeki silahla Engin’i yaralar. Aslında hedef büyük patron Özcan Şanver’dir.

Arka Sokaklar 557. Bölüm Fotoğrafları - YENİ SEZON / Foto Galeri

Engin Müdür, uyuşturucu şebekesindeki büyük patrona ulaşmak için gizli görev sırasında vurulur! Arka Sokaklar yeni sezonuyla 18 Eylül Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de başlıyor!   Tüm resimler

Gençleri zehirleyen uyuşturucu baronu Özcan’ın peşindeki amansız takip devam etmektedir. Yapılan operasyonlar istenildiği gibi gitmez ve Özcan elden kaçırılır. Engin Müdür’ün, Özcan’ı yakalamak için bir planı vardır. Operasyon tehlikelidir ve yakın zamanda nikahlarının olması sebebiyle gizli göreve girip girmeme kararını Selin ve Mesut’a bırakır.

Ayla ve Pınar kocalarının işlerinin yoğunluğu sebebiyle çocukları alıp tatile giderler. Rıza ve Ali de bu fırsatı değerlendirip bir kulübe giderler. Artık Rıza ve Ali için durum vahimdir.

Tekin gençlik başımda duman haliyle partilerde gezip dolaşmaya devam etmektedir. Ailesinin uyarılarını dinlemez. Hüsnü kendisini cezalandırıp evden bile atar. Ama artık her şey için çok geçtir. Tekin’in ateşi ciddi şekilde yükselir ve kendinden geçer. Yoğun bakıma alınır. Tekin yapılan tedaviye cevap vermemektedir.

Pelin üniversite öğrencisi bir genç kızdır. Ve bir gün ortadan bir anda yok olur. Pelin’i aramaya başlayan ekibimiz en son eski sevgilisi Kemal ile görüştüğünü tespit eder. Sonrasında da kız kaybolmuştur. Kemal evli ve bir çocuk babasıdır. Ama Pelin’e olan takıntısı hiçbir zaman bitmemiştir. Kemal yakalanıp sorguya alınır. Rıza Baba Kemal’e Pelin’in hastanede kendine gelip ifade verdiğini, Kemal’in suçu olmadığını söyler ve serbest bırakır. Kemal olayın şokuyla aklını kaybeder. Ekip Kemal’i takibe alır…

Arka Sokaklar yeni sezonuyla 18 Eylül Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de başlıyor!

Oyuncular

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu