Skip to main content
 

Arka Sokaklar 553. Bölüm Özeti

Virüs yüzünden ölümle pençeleşen Hüsnü herkesi endişeye sürüklüyor!

Arka Sokaklar 553. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 553. Bölüm Özeti

Zeliha, Hüsnü’nün entübe olduğunu öğrenmiştir. Zorlanarak da olsa durumu evdekilerle paylaşır. Tekin dayanamaz ve Nazike’nin engellemesine rağmen evden çıkar. Ekiptekiler de durumu öğrenmiştir ve Enginler kendi aralarında durumu kritik ederler. Ali’nin aklına ümmin plazma tedavisi gelir. Covid 19 hastalığına yakalanıp atlatmış birine ulaşılmaya çalışılır. Rıza Baba, Hüsnü’nün durumunun ağır olması üzerine Ankara’da kalmaya dayanamaz. Kısa bir süreliğine İstanbul’a gelip direk hastaneye gider. Gözleriyle durumu görüp, ekibi kontrol etmek ister.

Arka Sokaklar 553. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Koronavirüs'e yakalanan Hüsnü ölüm kalım savaşı verir! Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.15’te Kanal D’de!   Tüm resimler

Mesut adeta dağılmış durumdadır. Zeliha, Tekin hastanede babalarından gelecek iyi bir haber duymanın umuduyla beklerler; ama, maalesef ki hayatta her şey istendiği gibi gitmemektedir.

Cemal, Ezgi'nin kendisine iyi bakmamasından yakınmaktadır. Uzun zamandır kendisine şöyle güzel bir yemek yapmamıştır. Ezgi, Cemal’den bu sözleri duyunca Mazlum’un dükkandaki fırınında poğaçalar börekler hazırlar. Mazlum da, Selin için hazırladığı poğaçanın içine not yazıp Ezgi’yle gönderir. Poğaça yanlışlıkla Mesut’un eline geçer ve olanlar olur.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 22 Mayıs Cuma 20.00'da Kanal D'de!

Arka Sokaklar 553. Bölüm Fragmanı