Skip to main content
 

Arka Sokaklar 512. Bölüm Özeti

Peşindeki ekibimizden kurtulmak isteyen Asaf, Engin ve Ali’den birini öldürmekle tehdit eder! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 5 Nisan Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!

Arka Sokaklar 512. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 512. Bölüm Özeti

Asaf, Engin ve Ali’yi bir depoda tutmaktadır. Rıza baba ve ekibimizi, ikisinden birini öldürmekle tehdit eder. Silahını bir Ali’ye bir de Engin’e tutmaktadır. Mesut ve Hakan, Adem’den aldıkları olası mekanlara baskın düzenlerler. Hakan bir anda mayına basar. Mesut onu kurtarmak için harekete geçer. Aylin de Hakan’a ulaşamadığı için endişelidir.  Hakan’ın ayağı mayındadır. Soğuk terler dökülür.

Arka Sokaklar 512. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, Engin Müdür ve Ali'yi kurtarmaya çalışıyor! Arka Sokaklar 512. Bölüm 5 Nisan Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!   Tüm resimler

Ali ve Engin, Asaf’ın tutsaklığından kurtulmak için, plan yaparlar.  Asaf, Zahir’in zorlamasıyla, Şamil’le iş birliği yapmıştır.  Şamil, Ali ve Engin’in tutulduğu yeri ayırır. Asaf, Ali’nin keskin nişancı olduğunu öğrenmiştir ve birini öldürmek için Ali’yi kullanacaktır. Ali söyleneni yaptığı halde Asaf sözünde durmaz.

Pınar Ali’nin kaçırıldığını öğrenince bu durumdan Rıza’yı suçlar. Ve babasıyla uzun sürecek bir gerginlik yaşarlar. Zahir, ekiple anlaşmaya oturur. Ali’ye karşılık Şamil’in yurt dışına kaçmasını sağlayacaktır. Rıza Baba kabul etmek zorunda kalır. Asaf önce  Ali’yi serbest bırakır. Ancak bu durum içine sinmez. Son bir hamle ile geri dönüp bıçağını çeker.

Oyuncular

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu