Skip to main content
 

Arka Sokaklar 509. Bölüm Özeti

Mesut, sevdiklerinin yanında olmadığını görünce hayatı ile ilgili kötü bir karar alıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 15 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 509. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 509. Bölüm Özeti

Muhsin yaşı küçük çocuklarla bir çete kurmuştur ve çeşitli soygunlar yapar. Sıradaki soygun nakil aracıdır. Çocuklardan biri aracın önüne düşmüş numarası yapar. Nakil aracındaki güvenlik görevlisi öldürülür ve nakil aracındaki paralar çalınır.

Arka Sokaklar 509. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Mesut, her şeyini kaybetmiş ve hayattan beklentisi kalmamış vaziyettedir! Arka Sokaklar 509. Bölüm 15 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Mesut, Tunç’tan olayla ilgili bilgi almak ister. Tunç, Mesut’un polis olmadığını ve karışmamasını söyler. Mesut, Tunç tarafından da kötü muamele görünce evden ayrılır. Berduş gibi sokaklarda gezer. Mesut artık her şeyini kaybetmiş ve hayattan beklentisi kalmamış vaziyettedir.

Hakan sigortadan gelen evraklarda Aylin’in daha önce ameliyat olduğunu öğrenir. Doktoru bulup ulaşır ve Aylin’in çocuğu olmayacağını öğrenir. Selin’den de olayı teyit edince yıldırım hızıyla Aylin’in yanına gider. 

Avm’de yüzü maskeli adamlar insanları rehin alır. Birgül ve Nurgül isimli kardeşler, kaçmaya kalkışır ve adamlar ateş açar. Birgül ölür Nurgül de adamlar tarafından kaçırılır.  Nurgül’ün kocası Ogün’den de fidye isterler. Ekibimiz olayın peşine düşecektir.

Oyuncular

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu