Skip to main content
 

Arka Sokaklar 505. Bölüm Özeti

Ekip, kaçırılan Zeliha'yı bulmaya çalışıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 15 Şubat Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!

Arka Sokaklar 505. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 505. Bölüm Özeti

Zeliha, kocası Fedai tarafından defalarca bıçaklanan Serpil’in haberini yapmaktadır. Fedai, hastaneden çıktıktan sonra da kadının peşini bırakmaz. Serpil’i arayarak tehditler savurur. Serpil’in akrabası ile ilişkisi olduğunu iddia edip, şüphelendiği kişiyi de öldürür. Fedai’nin Serpil’in akrabasını öldürdüğü delillerle kanıtlanır. Hakkında yakalama kararı çıkar ancak Fedai polis kılığındaki adamını göndererek, Serpil’i kaçırır. Zeliha da Serpil için haber ve röportajlar yapmıştır. Fedai Zeliha’yı da, kız kardeşi İkbal’e kaçırtır. Göl kenarında Zeliha’nın etrafa saçılmış eşyaları bulunur. Hüsnü kızının öldüğünü düşünüp sinir krizi geçirmektedir.

Arka Sokaklar 505. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hüsnü, kaçırılan kızı Zeliha'nın hayatından endişe ediyor! Arka Sokaklar 505. Bölüm 15 Şubat Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!   Tüm resimler

Derman terörist evlerinden birine sığınmıştır ve yeni planlar yapmaya hazırlanır. Derman adamlarıyla birlikte polis çevirmesine yakalanır. Önce çatışmayı dener ancak kurtulamayacağını anlayınca kendisiyle birlikte arabayı da patlatır. Derman’dan kurtuldukları için herkes derin bir oh çekebilecek midir?

Arka Sokaklar 505. Bölüm Fragmanı