Skip to main content
 

Arka Sokaklar 491. Bölüm Özeti

Ekip, Mesut'un başına ödül koyan çete liderini yakalamak için operasyon düzenliyor! Arka Sokaklar 491. Bölüm cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!..

Arka Sokaklar 491. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 491. Bölüm Özeti

Mesut, peşine takılan iki saldırganı takip eder ve sıkıştırır. Adamların telefonunda  gelen mesajı bulur. Mesut’u öldüren kişiye yüklü miktarda para ödülü verilecektir. Mesut, Halis’i bir yere çağırır ve tartışır. Bu esnada üzerine verici yerleştirir. Halis’in Altan’la yaptığı konuşmayı duyar. Sevkiyatı yapılacak uyuşturucuların başında bekleyecektir. Mesut Halis’i takibe başlar.

Arka Sokaklar 491. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, tuhaf bir hırsızlık olayını çözmeye çalışıyor! Arka Sokaklar 491. Bölüm 19 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Tekin aldığı reklam tekliflerini kutlamak için ailesini, Metin’in çalıştığı restorana yemeğe çıkarır. Aylin ve Hakan’ın da harika bir sürprizi vardır. Hakan, baba olacağını coşkulu bir şekilde herkese açıklar.

Selin ve Mesut baş başa konuşup, sorunlarını çözmeye çalışmaktadır. Selin beklediği evlenme teklifi gelecek midir?

Bir turist, iki kişi tarafından saldırıya uğrar. Polislerimiz olaya el koyar. Bilgisayarındaki bir programla, yer tespiti yaparlar. Eve gittiklerinde yaşlı bir nine karşılarına çıkar. Kimse ondan şüphelenmez. Oysa ki gerçek çok farklıdır..

Arka Sokaklar 491. Bölüm Fragmanları: