Skip to main content
 

Arka Sokaklar 489. Bölüm Özeti

Ekip, çete tarafından yakalanan Mesut'u kurtarmaya çalışıyor! Arka Sokaklar 489 Bölüm cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!..

Arka Sokaklar 489. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 489. Bölüm Özeti

Mesut, Polat’ı konuşturmayı başarır. İsmail Dağdeviren’in dosyasını Rıza Baba’ya verir. İsmail, Polat’ın konuştuğunu öğrenince Yavuz’u, Oğuz’u vurması için görevlendirir. Yavuz, Oğuz’u vuracakken bıçak yanlış kişiye saplanır.

Arka Sokaklar 489. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Mesut, çete tarafından yakalanıyor; ekip, onu kurtarmak için harekete geçiyor! Arka Sokaklar 489. Bölüm cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!..   Tüm resimler

Metin, Asiye’den sağdıkları sütü eve getirecekken, Tekin ondan acil para ister. Metin, konservatuara giderek parayı götürür. Sağdığı süt başka bir gencin kahve termosuyla karışır. Tekin’in acilen bu olayı çözmesi gerekmektedir.

Selin'in, İzmir’e gitme durumu netleşmiştir. Yolculuk için hazırlıklarını yapar. Mesut bu duruma çok içerler. Selin’i bu kararından döndürmek için radikal bir karar verir. Ancak, bu kararını Selin’e açıklayıp açıklayamayacağı da merak konusudur.

Bir kurye İsmail’e yüklü miktarda para götürür. Ekip, döviz bürosundaki çalışandan adres bilgisi alır. Ekip, adrese gider ve etrafı kuşatır. Halis, kuryeyi yere düşürür. Bir torba toplayıcı kuryedeki çantayı alır ve ortadan kaybolur. Çantayı alan kişi hiç ummadık biri çıkacaktır.

Arka Sokaklar 489. Bölüm Fragmanı