Skip to main content
 

Arka Sokaklar 486. Bölüm Özeti

Ekip, Bahar'ın kuzeni Çiçek'in ölüm nedenini araştırıyor! Arka Sokaklar 486. Bölüm ve yeni sezon cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!..

Arka Sokaklar 486. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 486. Bölüm Özeti

Bahar’ın kuzeni İstanbul’a ziyarete gelmiştir ve bu süreçte Bahar’da kalacaktır. Bahar, Çiçek’i arkadaşlarıyla buluşacağı mekana bırakır. Bahar, Hakan ve Aylin’in nikahına eşlik ederken Çiçek, Bahar’ı aramış ve ulaşamamıştır. Ertesi gün Çiçek, bir otelin önünde ölü bulunur. Bahar, öğrenince sinir krizi geçirir. Olayın perde arkasındaki isimleri bulmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Arka Sokaklar 486. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Bahar'ın kuzeni bir otelin önünde ölü bulunuyor ve ekip bu dosyayı inceliyor! Arka Sokaklar 486. Bölüm ve yeni sezon cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!..   Tüm resimler

Hakan ve Aylin’in barıştığından ekip habersizdir. Hakan herkesi operasyona gidermişçesine bir mekana toplar. Ekip, Hakan ve Aylin’in barıştığını ve yeniden nikah kıyacaklarını öğrenince şaşkına döner.

Son günlerde kaybolan çocuk sayısı artmıştır. Aileler endişelidir. Rıza Baba ve ekibi kaybolan çocukları sağ salim bulmak için harekete geçer. Kendilerine gelen en küçük istihbaratı bile dikkate alarak operasyona hazırlanırlar. 

Arka Sokaklar 486. Bölüm Fragmanı