Skip to main content
 

Arka Sokaklar 485. Bölüm Özeti - SEZON FİNALİ

Ekip, ameliyat masasındaki Hüsnü ile gizli görevdeki Kazım için büyük endişe duyuyor! Arka Sokaklar'ın sezon finali olan 485. Bölümü 22 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 485. Bölüm Özeti - SEZON FİNALİ
Arka Sokaklar 485. Bölüm Özeti - SEZON FİNALİ

Kazım, Seyit’in konağındadır. Halil ise Kazım’ın varlığından rahatsızdır, ona güvenmemektedir. Kazım’dan güvenilirliğini kanıtlaması için bir mülteciyi öldürmelerini ister. Kazım bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

Arka Sokaklar 485. Bölüm Fotoğrafları - SEZON FİNALİ / Foto Galeri

Arka Sokaklar'ın sezon finali olan 485. Bölümünde ekibimizi zor süreçler bekliyor! Heyacan dolu bölüm 22 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Şanlı, dışardaki bir adama şifreli olarak Ebru ve Can’ın öldürülmesi emrini verir. Can ve Ebru koruma evindedir. Can’ın ufacık bir hatası sonrası adamlar koruma evinin yerini bulur. Ebru ve Can’ın hayatı tehlikededir.

Hakan, Aylin’in Taner’le olmasından rahatsız olmuş ve inat olsun diye Arzu’yla yakınlaşmıştır. Aylin’in, Taner’e vereceği yanıt, Hakan’ın hiç beklemediği biçimdedir.

Arka Sokaklar 485. Bölüm Fragmanı

Hüsnü için ameliyat günü gelip çatar. Rıza Baba artık durumu tüm ekibe söyler. Hüsnü’nün morale ihtiyacı vardır. Hüsnü konvoy halinde evden alınıp hastaneye götürülür. Bu sırada Metin’de Asiye’yi hastaneye kaldırır, Asiye’nin doğuma girmesi gerekmektedir. Hüsnü’ye moral vermek Mesut’a düşer. Bir yanda Hüsnü’nün bir yanda da Asiye’nin ameliyatı devam etmektedir.