Skip to main content
 

Arka Sokaklar 484. Bölüm Özeti

Ekip, küçük Can'ın yardımıyla uyuşturucu şebekesinin peşine düşüyor! Arka Sokaklar 484. Bölüm 8 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 484. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 484. Bölüm Özeti

Can arabasına saklandığı genç kadınla birlikte İstanbul’a gelmiştir. Kadın Can’ı, Rıza Baba’nın yanına getirir. Rıza ile plan yaparlar ve ekip, genç kadının evinde saklanır. Ekip, Şanlı’nın adamlarını yakalamaya çalışacaktır. Seyit Ağa, Ebru’ya güvenmemiştir ve malları başka bir adamıyla gönderir. Ekibimiz malları kontrol ettiğinde pudra şekeri olduğunu anlar.

Arka Sokaklar 484. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hüsnü’nün sonuçları çıkmıştır ve ameliyat olacağı kesinleşmiştir. Ekip, Hüsnü’ye destek olmak için yanındadır! Arka Sokaklar 484. Bölüm 8 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Ekibe, insan kaçakçılığı yapıldığına dair istihbarat gelmiştir. Polislerimiz izlemededir fakat insan kaçakçılığının altından Seyit Ağa çıkar. Ekibe Kazım isimli bir polis katılmıştır. Uyuşturucu çetesini çökertmek için gönüllü olur ve ilk gizli göreve gitmek için yola çıkar.

Hüsnü’nün sonuçları çıkmıştır ve ameliyat olacağı kesinleşmiştir. Ekip bu kez Hüsnü’ye destek olmak yola çıkar.

Bahar ve Hakan, Taner ve Aylin ilişkisine mani olmak için iş birliği yapar. Taner, Aylin’e evlenme teklifi edebilecek midir?

Arka Sokaklar 484. Bölüm Fragmanı