Skip to main content
 

Arka Sokaklar 483. Bölüm Özeti

Tiroit kanseri olan Hüsnü’nün ameliyat olması şarttır! Arka Sokaklar 483. Bölüm 1 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 483. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 483. Bölüm Özeti

Tunç, tekerlekli sandalyede mahkum kalmıştır. Gireceği ameliyat yürüyüp yürümeyeceğini belirleyecektir. Mesut ve Tunç bu durumdan dolayı karamsardır. Selin’in evine Melda’nın açtığı velayet davasının celbi gelir. Melda çocuğunu almak istemektedir. Mesut’un ortaya çıkaracağı gerçekler ise, olayların akışını değiştirecektir.

Arka Sokaklar 483. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hüsnü'nün hastalığını öğrenenler üzüntülerini gizleyemiyor! Arka Sokaklar 483. Bölüm 1 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Hüsnü, zorlu ve yoğun bir gün geçirmektedir. Girdikleri operasyon sonucu yığılır kalır. Mesut hastanede Hüsnü’nün hasta olduğunu öğrenir. Bu durumu kendisinden sakladığı için çok bozulur. Ama, bir şey çaktırmaz. Hüsnü’nün doktoru tahlil sonuçlarını getirir. Hüsnü’nün ameliyat olması şarttır.

Şanlı’nın karısı Ebru ve üvey oğlu Can, bir villada yaşamaktadır. Şanlı eşine şiddet uygulayan ve üvey oğluna da kötü davranan bir babadır. Ebru oğlunu da alıp kaçmaya yeltenir. Can polisi arar, ekip bu kez Şanlı’nın peşine düşer.

Arka Sokaklar 483. Bölüm Fragmanı