Skip to main content
 

Arka Sokaklar 479. Bölüm Özeti

Kör Veli, Ali’nin eşi Pınar ve Zeyno’yu rehin alır! Arka Sokaklar 479. Bölüm 4 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 479. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 479. Bölüm Özeti

Ali, arkadaşı Musa’nın suça karışmış olma ihtimalinden dolayı rahatsızdır. Begüm ise, Musa’dan ayrılmak istemektedir ve kızını da alıp gizlice kaçma planları yapar. Veli, Musa’nın kızından ayrı olmasının üzüntüsüne dayanamaz kendince bir çözüm yoluna gider.

Arka Sokaklar 479. Bölüm Fotoğrafları! / Foto Galeri

Ali, eski arkadaşları ile büyük bir sorun yaşıyor! Arka Sokaklar 479. Bölüm 4 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Aylin son zamanlarda kendine bakmaya başlamıştır. Herkes hayatında biri olduğundan şüphelenir. Hakan ve Bahar rutin polis çevirmesi yaparken Aylin’i yanında bir adamla görürler. Hakan şaşkın bir şekilde kontrolleri yapar. Fazlasıyla bozulur; ancak, hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya çalışır.

Arka Sokaklar 479. Bölüm Fragmanı

Umut Bebek davası nihayet sonlanır. Velayet Selin’e verilir. Selin’in mutluluğu tabii ki Mesut’a da yansır. Mahkemeden sonra Mesut, Selin, Tunç ve Umut Bebek tıpkı bir aile gibi bir stüdyoya gidip fotoğraf çektirirler.