Skip to main content
 

Arka Sokaklar 478. Bölüm Özeti

Metin, Barbaros'u vurma suçundan dolayı Savcı Arzu'nun yetkisiyle tutuklanıyor! Arka Sokaklar 478. Bölüm 27 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 478. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 478. Bölüm Özeti

Barbaros vurulmuştur. Savcı Arzu’nun talimatıyla Metin tutuklanır ve nezarete atılır. Hüsnü, Metin’in tutuklandığı haberini evdekilerle paylaşır. Evdekiler Metin’in suçsuz yere içerde olmasından dolayı çok üzgündür.

Arka Sokaklar 478. Bölüm Fotoğrafları! / Foto Galeri

Metin, Barbaros ile yaşadığı olaydan dolayı savcılık tarafından tutuklanıyor! Arka Sokaklar 478. Bölüm 27 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Ziya, bir otelin konferans salonunda konuşma yapmaktadır. Konuşma sonrasında Mecnun, Ziya’yı tebrik eder ve otelden ayrılırlar. Ziya’nın arabasına kimyasal bir madde sıkılmıştır. Arabanın içindeki kimyasal madde etkisiyle Ziya bayılır. Ekibimiz olay yerine gelir. Hande ve Volkan da kimyasal maddenin etkisinde kalır ve kendilerinden geçerler. Hande ve Volkan’ın bu madde yüzünden hayati tehlikesi vardır.

Arka Sokaklar 478. Bölüm Fragmanı

Ali ve Pınar, Ali’nin eski arkadaşı Musa’yı görürler. Bir yerde oturur ve eski günlerden konuşurlar. Birkaç gün sonra Ali, Musa’yı suça karışmış şekilde bulur. Bu durum Ali’nin huzurunu kaçıracaktır.