Skip to main content
 

Arka Sokaklar 473. Bölüm Özeti

Ekip, Lojistik firma sahibi Numan'a yapılan saldırıyı araştırıyor! Arka Sokaklar 473. Bölüm 16 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 473. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 473. Bölüm Özeti

Lojistik firma sahibi Numan, yanında adamı Cemil ve korumasıyla silahlı saldırıya uğrar. Ekibimizin yaptığı inceleme sonucunda, saldırıyı Yıldırım isimli eski çalışanlarının yaptığı ortaya çıkar. Numan, polisin olayın peşine düşmesini istemeden konuyu kendi aralarında çözmeye çalışır; ancak, ekibimiz saldırı sebebini çözünceye kadar uğraşacaktır. Olayın arkasından herkesi hayrete düşürecek bir isim bulunmaktadır. Rıza Baba ve ekibi o ismi yakalamadan işin peşini bırakmamaya kararlıdır.

Arka Sokaklar 473. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Mesut gizli görevi sırasında açığa mı çıkıyor? Arka Sokaklar 473. Bölüm 16 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Tunç’un arkadaşı Erhan, otobanda kazaya uğrar. Mesut da hastaneye gider. Erhan’ın kanında uyuşturucu maddeye rastlanır. Olayın aslı araştırılınca, Erhan’ın uyuşturucu kullanmasına sebep olan kişiler tehlikelidirler ve bu durumdan Tunç’un başına bir şey gelmesinden korkulur.

Arka Sokaklar 473. Bölüm Fragmanı

Cemil, Kadir Altun’un gözüne girip has adamı olabilmek  için Yusuf’un lojistik firmasıyla anlaşmaya çalışır. Yusuf çalışmak istemeyince, inşaatında yangın çıkarırlar.