Skip to main content
 

Arka Sokaklar 472. Bölüm Özeti

Ekip, Koray'ın ölümünden dolayı gözaltı şoku yaşıyor! Arka Sokaklar 472. Bölüm 9 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 472. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 472. Bölüm Özeti

Eda, cinayet şube polisleri tarafından gözaltına alınır. Aylin ve Selin, sorguya alınmayacak olan iki kişi olarak Koray cinayetini araştırmaya karar verir. Cinayetin işlendiği yerde kameralar araştırılır; ancak, hiçbirine ulaşılamaz. Sadece oradan geçmekte olan bir otobüs tespit edilir. Şoförü takip ederler. Şoför biriyle buluşur. Buluştuğu kişinin yüzünü görmezler; ancak, cinayetin bir numaralı zanlısı kaçarken yaralanır.

Arka Sokaklar 472. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Arda, Koray'ın ölümünden dolayı gözaltına alınıyor; Rıza Baba ise, bu durumdan dolayı savcılıkla karşı karşıya kalıyor! Arka Sokaklar 472. Bölüm 9 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Motosiklet kullanan kapkaççılar, sürekli yeni bir olaya karışır. Önüne gelenlere acımadan saldırırlar ve paralarını gasp ederler. Olay yeri incelemelerinde Zeliha da gazeteci kimliğiyle bulunmaktadır. Hüsnü, adamların çok tehlikeli olduğu konusunda Zeliha’yı uyarır ve bu olayın peşini bırakmasını söyler. Zeliha babasının uyarılarına rağmen ikna olmaz ve olayın peşine düşer. Zanlı Rıdvan ve Zeliha’yı fark eder.

Arka Sokaklar 472. Bölüm Fragmanı